اخبار

منتظر معرفی سرویس ها و محصولات جدید مایکروسافت در بیلد ۲۰۱۵ باشید

مایکروسافت در حال برنامه‌ریزی به منظور معرفی طیفی وسیعی از سرویس‌ها و محصولات خود در کنفرانس بیلد ۲۰۱۵ که هفته آینده در سانفرانسیسکو برگزار خواهد شد، است.
به گفته مدیر بخش توسعه‌دهندگان مایکروسافت Bryan Biniak، بلید ۲۰۱۵ یکی از مهم‌ترین کنفرانس‌های برگزار شده توسط این شرکت می‌باشد به گونه‌ای که  تمام مدیران ارشد کمپانی برای پیگیری کنفرانسی که از نظر وی مهم‌ترین رویداد تاریخ مایکروسافت است، به سانفرانسیسکو خواهند آمد.
طبق سنت همه‌ساله، ردموندی ها در کنفرانس بیلد خود نسخه جدیدی از سیستم‌عامل ویندوز را معرفی می‌کنند، با این حال می‌توان پیش‌بینی کرد که در بلید ۲۰۱۵ در کنار معرفی نسخه نهایی ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل، شاهد رونمایی از گوشی‌های هوشمند و حتی نسل جدید سرفیس مایکروسافت باشیم. یکی دیگر از موضوعاتی که انتظار داریم در کنفرانس بیلد امسال در مورد آن صحبت شود، هدست واقعیت مجازی HoloLens است که به نوعی اولین تلاش مایکروسافت در حوضه واقعیت افزوده است.
دیگر موضوعی که مایکروسافت در کنفرانس آینده خود در مورد آن صحبت به عمل می‌آورد، معرفی فرمت جدیدی به منظور استفاده در چاپگرهای سه‌بعدی است. این شرکت در سال ۲۰۱۳ پشتیبانی بومی از فرمت فایل چاپگرهای سه‌بعدی را وارد ویندوز ۸.۱ کرده بود. با این حال چاپگر های مدرن سه‌بعدی جدید، فراتر از توان فرمت فایل‌های چاپ سه‌بعدی مورد استفاده امروزی هستند. شایعه پراکن ها همچنین معرفی پرچم‌داران جدیدی مبتنی ویندوز ۱۰ موبایل را غیر محتمل برشمرده‌اند، این در حالیست که طی هفته گذشته مشخصات احتمالی لومیا ۹۴۰ در فضای مجازی منتشر گردید.

فارنت

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا