اخبار

نسخه آزمایشی بازی Gran Turismo Sport لغو شد

مطابق اعلام سازندگان بازی Gran Turismo Sport نسخه بتا یا آزمایشی این عنوان که قرار بود قبل از انتشار بازی منتشر شود، لغو شده است.

در ماه اکتبر سال گذشته (مهرماه سال قبل)، سونی به طور غیرمنتظره‌ای اعلام کرد که اوائل سال ۲۰۱۶ بتایی از بازی Gran Turismo Sport منتشر خواهد کرد. حال طرفداران در شب گذشته که خبر تاریخ انتشار بازی منتشر گردید، برایشان این سوال پیش‌ آمد که در اواسط سال ۲۰۱۶ قرار داریم اما خبری از انتشار نسخه بتا نیست. دلیل این مسئله، لغو شدن نسخه آزمایشی این بازی است.

کارگردان بازی، کازانوری یاماچی در طی مصاحبه با وبسایت ویدیو گیمر اظهار کرد، دلیل لغو شدن نسخه بتا، جلوگیری از تاخیر در انتشار بازی است. وی دلیل لغو شدن نسخه آزمایشی Gran Turismo Sport را اینگونه بیان کرد:

بابت این مسئله بسیار متاسفم. ما واقعا قصد داشتیم کدهای بتای بازی را انتشار دهیم و نسخه آزمایشی از بازی Gran Turismo Sport قبل از انتشار نسخه نهایی بازی عرضه کنیم. اما از این کار تنها برای جلوگیری از اتلاف وقت صرف نظر کردیم. متاسفانه زمانی که ما تاریخ انتشار بازی را اعلام کردیم متوجه این شدیم که وقت کافی برای عرضه نسخه بتا نداریم. مطمئن باشید با لغو شدن بتای این بازی، چیزی حدود سه ماه وقت برای ما حفظ شده است.

یاماچی تاکید کرد که هیچ بتایی برای بازی Gran Turismo Sport منتشر نخواهد شد.

این بازی به صورت انحصاری در تاریخ ۱۵ نوامبر ۲۰۱۶ مصادف با ۲۵ آبان برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا