اخبار

ورود چاپگرهای مجهز به فناوری NFC سامسونگ به بازار

ورود چاپگرهای مجهز به فناوری NFC سامسونگ به بازار:

آسان‌تر از همیشه پرینت بگیرید!

شرکت سامسونگ الکترونیکس از ورود چاپگرهای تک‌رنگ لیزری و چند‌کاره (MFP: Multifunction Printers) که به کاربران اجازه می‌دهد به ‌سادگی اسناد را با کیفیت بالا و از طریق تلفن همراه هوشمند خود چاپ کنند، به بازار ایران خبر داد. این سری پرینترها مجهز به فناوریNear Field Communication  (ارتباط  حوزه نزدیک) هستند.

سری جدید چاپگرهای M2020W Xpress متشکل از چاپگر تک رنگ لیزری M2020W و تک رنگ لیزری M2070W چند کاره است که قابلیت چاپ، کپی و اسکن را دارد. این محصولات ویژه، برای کاربران خانگی و کسب و کارهای کوچک طراحی شده‌ که می‌خواهند محتویات خود را از طریق تلفن‌های هوشمند چاپ کنند. این دو مدل قادر هستند در هر دقیقه تا ۲۰ صفحه را به صورت سیاه و سفید چاپ کنند.

دیوید اس دبلیو سانگ(David SW Song) معاون ارشد تیم بازاریابی استراتژیک راه‌حل‌های چاپ سامسونگ، درباره پرینترهای جدید سامسونگ گفت: «تازه‌ترین راه‌حل‌های چاپ ما بر اساس ترجیح مصرف‌کنندگان به چاپ مستقیم تصاویر و اسناد از طریق تلفن‌های همراهشان طراحی شده است. سری M2020W Xpress که مجهز به فناوری NFC است، نمونه خوبی است که نشان می‌دهد سامسونگ در ارائه راه حل‌های چاپ موبایل و بازار چاپگرهای NFC پیشتاز است. این سری همچنین نشانگر تعهد سامسونگ به تحقیق، توسعه و طراحی محصولات برای بهبود تجربیات مصرف‌کننده است. سامسونگ همچنان به گسترش راه‌حل‌های چاپ موبایل مجهز به فناوری NFC برای کاربران کسب و کارهای کوچک و متوسط ادامه خواهد داد.»

تسهیل چاپ سیار از طریق موبایل پرینت

چاپ کردن هیچ‌گاه به این اندازه ساده نبوده است. سری Xpress M2020W با هدف چاپ سریع، یکپارچه و آسان، به صورت بی‌سیم به دستگاه‌های موبایل متصل می‌شود و امکان پرینت در حین حرکت را فراهم می‌سازد. کاربران به راحتی و با اطمینان می‌توانند تصاویر، اسناد، ایمیل‌ها و محتویات وب خود را با قرار دادن تلفن‌ همراه هوشمند بر روی چاپگر NFC سامسونگ، چاپ کنند. نرم‌افزار  Mobile Printسامسونگ، این امکان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا هر نوع اطلاعات مانند فایل‌های PDF، اسناد و برنامه‌های مایکروسافت آفیس مانند اکسل و پاورپوینت، به طور مستقیم از طریق ارسال از تلفن‌های همراه پرینت گرفته شود.

نصب آسان و ساده

فرآیند تنظیم چاپگرهای بی‌سیم شامل چندین مرحله مختلف مانند اتصال چاپگر و تنظیم کلید شبکه است. با سری پرینترهای M2020W Xpress سامسونگ، عملیات نصب در سه گام سریع و بدون نیاز به اتصال USB، چاپگر و کامپیوتر صورت می‌‌گیرد.

مصرف‌کنندگان می‌توانند از “Easy Eco Driver” برای به کارگیری چاپگرها در حالت اقتصادی (Eco) استفاده کنند و در مجموع تا ۲۰ درصد از هزینه‌های خود را کاهش دهند. Easy Eco Driver در سال ۲۰۱۲ موفق به کسب جایزه “موفقیت برجسته در نوآوری” از سوی مؤسسه بایرز (BLI: Buyers Lab) شد.

پرینترهای جدید همچنین دارای ویژگی “Easy Printer Manager” هستند که به کاربران خانگی و کسب وکارهای کوچک این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به مدیران متخصص حوزه فناوری اطلاعات بتوانند نرم‌افزار خود را مدیریت کنند. کاربران می‌توانند وضعیت‌های مختلف چاپگر خود را مانند دریافت پیام‌های خطا، نداشتن کاغذ، نداشتن تونر و اعلام جمع شدن کاغذ در دستگاه چاپگر نیز مشاهده کنند.

با توجه به نکات اشاره شده می‌توان گفت که این دو محصول گزینه‌ای بسیار خوب برای کسانی است که می‌خواهند با سرعت و راحتی هر چه بیشتر و بدون هیچ پیچیدگی، از انواع فایل‌ها تنها با یک اشاره پرینت بگیرند./

پایان خبر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا