اخبار

ویندوز ۱۰ موبایل به زودی برای گوشی‌های منتخب منتشر می‌شود

ظاهرا مایکروسافت آماده‌ی عرضه‌ی نسخه‌ی نهایی ویندوز ۱۰ برای گوشی‌های موبایل است. مایکروسافت اعلام کرده که به زودی ویندوز ۱۰ موبایل را برای گوشی‌های منتخب عرضه می‌کند.
ردموندی‌ها در پستی که روز گذشته منتشر شد از عرضه Windows 10 Threshold 2 برای کامپیوترهای شخصی سخن گفته و اشاره کوتاهی به عرضه این سیستم عامل روی پلتفرم‌ها دیگر داشته‌اند:
امروز، همزمان با انتشار اولین بروزرسانی بزرگ ویندوز ۱۰برای کامپیوترهای شخصی و تبلت‌ها، وارد مرحله‌ی جدیدی شده‌ایم. به لطف این بروزرسانی بهبودهای زیادی را در تمامی جنبه‌های این پلتفرم‌ها و تجربه‌ی کاربری آنها شاهد هستیم و هزاران شریک تجاری ما درایورهای محصولات خود را بروز کرده‌ و اپلیکیشن‌های زیادی را سازگار با ویندوز ۱۰ منتشر کرده‌اند. انتشار ویندوز ۱۰ برای ایکس‌باکس وان از امروز آغاز شده و به زودی برای گوشی‌های منتخب نیز عرضه می‌شود.
البته کاربران ویندوزفون به شنیدن کلماتی چون «به زودی» یا «در آینده‌ی نزدیک» عادت کرده‌اند و هنوز هم به صورت دقیق زمان انتشار ویندوز ۱۰ موبایل مشخص نیست. شایعات فعلی می‌گویند گوشی‌های لومیا ۶۳۰، ۶۳۵، ۷۳۵، ۸۳۰ و دو محصول لومیا ۶۴۰ و ۶۴۰ ایکس‌ال اولین گروهی هستند که ماه دسامبر (آذر یا دی) بروزرسانی ویندوز ۱۰ موبایل را دریافت می‌کنند و کاربران دیگر گوشی‌های ویندوزفونی باید تا فوریه ۲۰۱۶ میلادی (بهمن) صبر کنند.
البته بر خلاف گذشته این امکان وجود دارد که با استفاده از برنامه اینسایدر زودتر از دیگران این بروزرسانی را دریافت کنیم و سپس برای دریافت نسخه‌ی RTM از این برنامه خارج شویم

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا