اخبار

کنسول جدید Nintendo NX با سخت افزاری قدرتمند معرفی خواهدشد

کمپانی نینتندو که زمانی حرف های زیادی در صنعت کنسول های بازی برای گفتن داشت ، چند سالی است که گوی سبقت را به رقبا باخته و اضاع و احوال خوبی ندارد.حالا همه منتظر رونمایی از کنسول جدید این کمپانی موسوم به نینتندو ان ایکس ( Nintendo NX ) هستند ، محصولی که مدیر عامل نینتندو ادعا کرده دارای سخت افزاری قدرتمند بوده و توان رقابت با کنسول های نسل هشتمی سونی و مایکروسافت را خواهد داشت.

 

به تازگی تاتسومی کیمیشیما رئیس و مدیر عامل کمپانی نینتندو اعلام کرده که کنسول نینتندو NX، با سخت افزاری متفاوت‌تر از کنسول‌های Wii  و Wii U به بازار عرضه خواهد شد.وی اخیرا در مصاحبه ای با مجله تایم گفته است که :

 

کنسول جدید نینتندو مدل جدیدتر کنسول‌های Wii و Wii U نخواهد بود و استراتژی جدید این کمپانی ساخت کنسولی متفاوت از نسل‌های گذشته است که در حال حاضر تمام تمرکز ما بر روی آن می‌باشد.

 

البته وی خاطرنشان کرده است که این کمپانی قرار نیست پشتیبانی خود از کنسول Wii U را قطع کند و کاربران این کنسول همچنان می توانند از پشتیبانی نینتندو بهره ببرند.

کمپانی نینتندو به کاربران و سرمایه گذاران این شرکت وعده داده که کنسول جدیدش دارای سخت افزاری قدرتمند و قابل رقابت ‌با کنسول‌های نسل هشتمی سونی و مایکروسافت خواهد بود.

نینتندو هنوز زمان رونمایی از کنسول جدید خود، نینتندو NX را اعلام نداشته و باید منتظر ماند و دید که آیا این کمپانی قدیمی می‌تواند به بازار سطح بالای کنسول‌های بازی باز گردد یا خیر؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا