اخبار

گوشی های دارای بهترین بلندگوهی استریو جلو

زمانی بود که بلندگوهایی با صدای با کیفیت و بلند در پایین لیست اولویت تولید کنندگان قرار داشت . بلندگوی اکثر گوشی ها صدای بسیار بدی داشت . گوش دادن موزیک با آن ها مثل شکنجه شدن میماند ! بسیار خب شاید آنقدر هم بد نبودند !! ولی هنوز جای زیادی برای پیشرفت وجود دارد .

امروزه حتی اسمارت فونهای متوسط بازار هم از صدای خروجی خوبی برخوردارند ، در حققیت ما شاهد اسمارت فونهای بیشتر و بیشتری با بلندگو های جلویی هستیم ، و در این شکی نیست ، میتوان بهترین تجربه گوش کردن را با اسمارت فون ها داشت !

بعد جستوجو در داده هایمان ما یک لیست از گوشی هایی بهترین بلند گو های استریو جلو برای شما آماده کردیم . اگر از این گونه اسمارت فونها خوشتان می آید حتما از دیدن تصاویر زیر لذت خواهید برد .

HTC One M8 -1

البته که HTC One M8 افتخار اول بودن در این لیست را دارد ! به هر حال این گوشی دارای بهترین جفت بلندگویی هست که شما در حال حاظر در یک گوشی پیدا میکنید . صدایی که بلندگوهایش به شما میدهد بلند و شفاف است . اگر شما زیاد با گوشی آهنگ گوش میدهید این گوشی میتواند انتخاب خوبی باشد .

2- HTC One mini 2

این گوشی نوع کوچک شده M8 است ! همچنین بهتر است بدانید که این گوشی چندین ویژگی را از برادر بزرگتر خود M8 به ارث برده ویژگی های مثل طراحی ، مواد مورد استفاده در ساخت گوشی ، جفت بلند گو های جلویی و…. .

3- Sony Xperia Z2

4- HTC Desire 816

5- Amazon Fire Phone

6- HTC Desire 700

7- HTC Desire 610

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا