اخبار

گوگل وای فای با قیمت ۱۲۹ دلار معرفی شد

در کنفرانسی که امشب گوگل برگزار کرد، یک محصول جدید و کاملا متفاوت معرفی شد. گوگل وای فای (Google Wifi)، در واقع یک روتر با ویژگی‌های “هوشمند” است که ۱۲۹ دلار قیمت داشته و عملکردی مشابه با Goolge OnHub دارد.

سیستمی که در گوگل وای فای به کار گرفته شده، تلاش دارد تا با تکیه بر شبکه وای فای خانگی، نقاط کور و قسمت‌هایی که امواج بدون سیم نمی‌توانند به درستی توسط دستگاه‌های دیگر دریافت شوند را از بین برد. در واقع با استفاده از گوگل وای فای می‌توان شبکه اینترنت را به صورت یکپارچه و با سرعتی پایداری، در تمامی بخش‌های خانه دریافت کرد، ویژگی بسیار خوبی که OnHub فاقد آن است.

اما چیزی که این روتر جدید را ارزشمند می‌کند، مسافت تحت پوشش آن است. گوگل مدعی شده که به کمک این دستگاه جدید کاربران می‌توانند بٌرد شبکه بدون سیم خود را حتی بیشتر از روترهای حرفه‌ای افزایش دهند. البته این ادعایی نیست که اولین بار از زبان گوگل بشنویم بلکه پیشتر نیز بسیاری از سازندگان مودم‌ها و روترها، چنین وعده‌ای را داده بودند که در نهایت محقق نشد.

پیش فروش گوگل وای فای از ماه نوامبر و با قیمت ۱۲۹ دلار آغاز شده و امکان خریداری پک سه تایی آن با قیمت ۲۹۹ دلار نیز وجود دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا