اخبار

یک میلیارد دیوایس فعال اپل در سراسر جهان

کمپانی اپل در کنار ارائه گزارش مالی سه ماهه اخیر خود اطلاعاتی نیز در باب بازار محصولات و وضعیت اپل در این بازار مطرح نمود. یکی از موارد جالبی که در این مراسم مورد اشاره قرار گرفت وجود “یک میلیارد دیوایس فعال اپل” در کشورهای مختلف جهان بود. البته جزئیات مربوط به این رقم توضیح داده نشده است اما قاعدتاً بزرگ ترین سهم در این میان در اختیار آیفون ها و به دنبال آنها آیپد ها می باشد.

دیوایس های نظیر محصولات سری مک، اپل واچ و اپل تی وی هم در این آمار مد نظر قرار گرفته اند اما سهمی بسیار کمتر از دو محصول پرطرفدار کمپانی اپل را در اختیار دارند. گفتنیست که در ماه نوامبر سال ۲۰۱۴ کمپانی اپل از فروش یک میلیاردمین دیوایس iOS خبر داد که با در نظر گرفتن اینکه محصولات قدیمی تر این سیستم عامل در حال حاضر از دور خارج شده و مورد استفاده نیستند با آمار فوق همخوانی دارد.

با توجه به اینکه کمپانی اپل محصولی برای نیمه پایین بازار ارائه نداده و بازار کشورهای پیشرفته هم به حالت اشباع نزدیک شده است باید دید که حرکت جدید برای حفظ فروش بالا و گردش مالی چشم گیر چه خواهد بود، آیا اپل خواهد توانست محصولی جدید را وارد بازار نماید که مانند آیفون و آیپد منجر به حفظ روند موفقیت گردد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا