اخبار

آیا گوشی منفجر شده در تایوان، گلکسی نوت ۷ ایمن بوده است؟

به نظر می‌رسد که سامسونگ در حال نزدیک شدن به فراخوان دوم گلکسی نوت ۷ باشد چرا که این روزها با انتشار اخباری در مورد منفجر شدن نسخه سالم از پرچم دار این شرکت، سامسونگ باز هم به تیتر اول بسیاری از خبرگزاری‌ها تبدیل شده است. اخیرا نیز اطلاعاتی در مورد منفجر شدن گلکسی نوت ۷ ایمن منتشر شده که می‌تواند آبروی این کمپانی کره‌ای را بیش از پیش در خطر قرار دهد.

اینطور که گزارش شده، یک شهروند ۲۶ ساله تایوانی در حال قدم زدن در پارک بوده که ناگهان متوجه دود کردن گلکسی نوت ۷ ایمن خود در جیبش شده و آن را بر روی زمین می‌اندازد تا اثر دود از بین رود.

خانم Lai این گوشی هوشمند را در ماه آگوست خریده بود که پس از فراخوان سامسونگ، نسخه سالم آن را در تاریخ ۲۷ سپتامبر (۶ مهر ماه) دریافت کرد. در مورد این حادثه نیز وی اشاره کرده که پیش از مشاهده دود، گرم شدن بی‌دلیل جیبش، توجه او را جلب کرده بود و همین موضوع باعث شد تا خانم Lai دستگاه را از خود دور کند.

اخیرا شعبه تایوان کمپانی سامسونگ طی بیانه‌ای اذعان داشته که به منظور تحقیق در مورد آتش گرفتن این گوشی، به دنبال صاحب آن است تا با او صحبت کند که البته هنوز موفق نشده است. همچنین مدیران سامسونگ اعلام کرده‌اند که نباید به سرعت قضاوت کرد و ابتدا آنها باید مطمئن شوند که این گوشی، گلکسی نوت ۷ ایمن بوده است.

این اتفاق در حالی رخ داده که هفته پیش، گزارشی از منفجر شدن گلکسی نوت ۷ ایمن در یکی از پروازهای شرکت ساوت‌وست ایرلاینز، توجه بسیاری از اصحاب رسانه را به این گوشی هوشمند جلب کرده بود.

اگر اثبات شود که گوشی حادثه‌ساز در این پرواز، گلکسی نوت ۷ ایمن بوده، احتمالا باز هم شاهد فراخوانی از سوی سامسونگ باشیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا