اخبار

این هفته منتظر عرضه اپلیکیشن پیام رسان Allo باشید

در رویداد I/O 2016 گوگل بود که این شرکت از اپلیکیشن های جدید Allo و Duo خود رونمایی نمود. اپلیکیشن Duo به منظور تماس ویدئویی توسعه پیدا کرده و ماه گذشته برای اندروید و iOS عرضه شد اما خبری از نرم افزار دیگر گوگل نبود تا اینکه Evan Blass (که ید طولایی در لو دادن اطلاعات دارد!) از طریق توئیتر اعلام نمود که این هفته، اپلیکیشن پیام رسان Allo در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

البته اطلاعاتی که از طریق حساب کاربری evleaks منتشر شده، مبهم بوده و ما هنوز نمی‌دانیم که این اپلیکیشن دقیقا چه تاریخی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. از آنجایی که پیشتر بسیاری از کاربران به منظور استفاده از اپلیکیشن پیام رسان Allo در فروشگاه گوگل نام‌نویسی کرده‌اند، گوگل نباید کاربران را بیش از این منتظر نگاه دارد. Evan Blass نیز اعلام کرده که شرکت بزرگ گوگل، این هفته، اپلیکیشن پیام رسان Allo را عرضه می‌کند و اگر این خبر حقیقت داشته باشد، احتمالا تا حداکثر روز جمعه باید شاهد عرضه این اپلیکیشن باشیم. تمامی اطلاعاتی که از سوی این فرد منتشر شده را

باید اشاره داشته باشیم که اپلیکیشن Duo که پیشتر گوگل در اختیار کاربران قرار داده بود، ارتباط نزدیکی با Allo داشته و شماره تماس کاربران را همراه با اطلاعات مربوط به حساب کاربری گوگل آنها در خود ذخیره خواهد نمود. این ویژگی می‌تواند Allo را به رقیبی برای اپلیکیشن هایی همچون WahtsApp و iMessage و البته دیگر اپلیکیشن های پیام رسان تبدیل کند.

هر چند شاید پیش از این، اپلیکیشن های پیام رسان بسیار زیادی عرضه شده و ورود یک نرم افزار جدید همچون Allo و رقابت آن با دیگر نرم افزارها سخت باشد، اما نباید فراموش کنیم که توسعه دهنده Allo، گوگل است، شرکتی که می‌تواند با استفاده از منابع خود، تعداد کاربران این نرم افزار را به اندازه دلخواه برساند. بدون شک بسیاری از کاربران نیز به سراغ آزمایش اپلیکیشن جدید گوگل خواهند رفت. به همین دلیل، باید منتظر رقابت Allo با دیگر اپلیکیشن های پیام رسان ماند.

 

منبع :Phonearena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا