اخبار

در بروزرسانی های بعدی Hangouts دریافت پیامک از این اپلیکیشن حذف می شود

بر اساس یک گزارش جدید، کارمندان شرکت گوگل در حال حاضر روی یک نسخه جدید از اپلیکیشن پیام‌رسان Hangouts کار می‌کنند که در ان دیگر خبری از ادغام پیامک نخواهد بود. این بدین معنی است که دیگر پیامک‌های دریافتی در این اپلیکیشن نمایش داده نخواهند شد و Hangouts مانند پیام‌رسانی چون iMassage عمل کرده و تنها پیام‌های اینترنتی را دریافت و ارسال خواهد کرد.

 

 

hangouts

 

 

یکپارچه‌سازی پیامک (SMS) در سال ۲۰۱۳ همزمان با عرضه نکسوس ۵ به یک استاندارد گوگل تبدیل شد و به صورت پیش‌فرض روی هنگ‌اوتز ارائه می‌شد که همین امر موجبات سردرگمی بسیاری از کاربران فراهم کرده بود. یک سال بعد با عرضه نکسوس ۶، گوگل پیام‌رسان اختصاصی خود را ارائه داد که کلاً از اپلیکیشن هنگ‌اوتز جدا بود. در پی همین مسئله بسیاری از کاربران این سؤال را مطرح می‌کردند که چرا گوگل تصمیم گرفتن اپلیکیشن SMS خود را بسازد؟!

 

می‌توان حدس زد که سیاست جدید گوگل به دلیل بازگشت Google Voice به اپلیکیشن هنگ‌اوتز باشد و اهالی مونتین ویو فکر می‌کنند ارائه دو حساب کاربری SMS روی یک اپلیکیشن باعث سردرگمی بیشتر کاربران هنگ‌اوتز خواهد شد.

 

این خبر را خبری بدی نمی‌توان دانست؛ چراکه این بدان معناست که گوگل در نظر دارد تا تجربه کاربری بهتری را به همراه ویژگی‌های جدیدی چون پاسخ سریع، میانبر برای مکالمات متنی و غیره، ارائه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا