اخبار

ساعت هوشمند اپل با نمایشگر همیشه روشن

بسیاری از افراد با عرضه شدن ساعت هوشمند اپل به دنیای این نوع از گجت‌ها پای گذاشتند و مسلما انتظار پیشرفت نسل به نسل از این محصول را دارند و خبر خوش برای این دسته از خوانندگان موبایلستان این است که اختراع‌های جدید نشان می‌دهند که نسل بعدی ساعت هوشمند اپل با نمایشگر همیشه روشن عرضه خواهد شد.

مطالب مرتبط

یکی از موارد اصلی که ظاهر ساعت‌های هوشمند را از ساعت‌های عادی متفاوت کرده است، خاموش بودن صفحه مدل‌های هوشمند در بیشتر مواقع است. با این حال هدف اصلی متخصصان این است که ساعت‌های هوشمند از نظر ظاهری به ساعت‌های عادی شبیه‌تر شوند و به‌نظر می‌رسد که اختراع جدید اپل نیز در همین راستا انجام شده است.

اختراع‌های جدید نشان می‌دهند: ساعت هوشمند اپل با نمایشگر همیشه روشن

بر اساس این اختراع، نمایشگر OLED  موجود روی ساعت هوشمند اپل قرار است تا وضعیت همیشه روشن را نیز داشته باشد و به یک آرزوی دیرینه هوادارن این محصول جامه عمل بپوشاند. این اختراع به‌تازگی در مرکز Cupertino به ثبت رسیده‌ است و نشان دهنده آن است که این ساعت هوشمند در زمان عدم استفاده قابلیت‌های درونی توسط کاربر، اطلاعاتی مانند ساعت یا تاریخ را به نمایش می‌گذارد.

حال باید دید که آیا این فناوری بر روی نسل چهارم این محصولات ارائه خواهد شد یا برای دیدن ساعت هوشمند اپل با نمایشگر همیشه روشن باید بیش از یک نسل منتظر بمانیم. البته پاسخ به این سوال ممکن است در رخداد ویژه اپل که در روز 12 سپتامبر انجام خواهد شد، به‌صورت قطعی مشخص شود.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا