اخبار

تعویض رایگان آیفون 8 توسط اپل در صورت شکستن برد منطقی

خوانندگان موبایلستان می‌دانند که اپل تلفن‌های همراه هوشمند گران قیمتی را عرضه می‌کند که هزینه تعمیر بالایی دارند. در این میان شایعه آسیب‌دیدگی برد منطقی آیفون 8 کاربران را نگران کرده است ولی اپل اعلام کرده است که در صورت آسیب دیدن این برد، آن را به‌صورت رایگان تعمیر خواهد کرد.

مطالب مرتبط

البته لازم به ذکر است که بر اساس این برنامه جدید اپل برای تعمیر بردهای یاد شده، تنها دستگاه‌هایی واجد شرایط هستند که در تاریخ سپتامبر 2017 تا مارس 2018 خریداری شده باشند. این بازه زمانی درواقع شش ماه پس از عرضه این همراه‌های هوشمند توسط اپل را شامل می‌شود.

تعویض رایگان آیفون 8 توسط اپل در صورت شکستن برد منطقی

به‌این‌ترتیب به نظر می‌رسد که مشکل سوختن این بردها دستگاه‌هایی را که اپل در سپتامبر 2017 رونمایی کرده است یعنی آیفون 8، آیفون 8 پلاس و آیفون X را تحت تأثیر قرار نداده است و در حال حاظر این همراه های هوشمند از آسیب یاد شده محفوظ هستند.

البته شمار دستگاه‌هایی که با این مشکل مواجه شده‌اند زیاد نیست و به همین دلیل هم اپل برای گجت‌هایی که با این مشکل مواجه شده‌اند برنامه‌ای که در بالا ذکر شد را در نظر گرفته است. بااین‌حال اگر شما نیز یکی از همراه‌های هوشمند آیفون 8 را در اختیار داشته و این دستگاه را در بازه زمانی یاد شده خریداری کرده‌اید، احتمال دارد که با مشکل سوختن برد منطقی آن مواجه شوید که البته با این طرح جدید نباید نگران هزینه تعمیر گزاف برد منطقی دستگاه خود باشید.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا