اخبار

Apple Music بر روی Android اجرا خواهد شد !

apple-music-00_story

اگر یادتان باشد در ژوئن از Apple Music پرده برداری شد، درست یک سال بعد از زمانی که Apple کمپانی Beats را خریده بود. از آن زمان تا به حال این برنامه بیش از ۶٫۵ میلیون مشترک دارد و لازم به ذکر که برای اشتراک در این برنامه شما باید به طور ماهیانه مبلغی معادل ۹٫۹۹ دلار بپردازید تا بتوانید از همه ویژگی های این برنامه بهره مند شوید.
حال موضوع جالب این است که این برنامه بر روی Android نیز کار می کند، طبق تصاویری که Mobile Geeks در آلمان منتشر کرده است. این موضوع در عین حال مبهم نیز است زیرا این برنامه تنها برای iOS تعبیه شده نه برای Android! در ادامه می توانید تصاویری که از بخش های مختلف این برنامه از جمله بخش رادیو B1 گرفته شده است را مشاهده کنید(این تصاویر همان تصاویری که Mobile Geeks در آلمان به اشتراک گذاشته) .
new_image_story
اجرا شدن برنامه های IOS واقعا بر روی Android نادر است، زیرا کمپانی Apple فقط آنرا برای سیستم عامل گوشی های هوشمند خود راهی بازار می کند نه برای سایر سیستم عامل ها! البته شاید کمپانی Apple قصد دارد تا از کمپانی Microsoft پیروی کند و برنامه های خود را در میدان گسترده تری به اشتراک بگذارد البته همانطور که گفتیم شاید! برنامه Apple Music احتمال می رود که در پاییز امسال راهی سیستم عامل Android شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا