اخبار تکنولوژی

بازی Assassin’s Creed Mirage به ریشه‌های سری باز خواهد گشت

به تازگی شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) وعده داده است که بازی Assassin’s Creed Mirage به ریشه‌های سری باز خواهد گشت و به نسخه‌های اول این سری وفادار خواهد بود. این قطعا بهترین خبر ممکن برای طرفداران این سری است که سال‌های زیادی است، که تقاضای این تغییر مهم را از شرکت یوبی‌سافت دارند و به نظر می‌رسد که در نهایت، این شرکت تسلیم خواسته‌ی طرفداران خود شده است.

در مصاحبه‌ای با رسانه GameRadar، مدیر نوآوری بازی Assassin’s Creed Mirage گفت که شرکت سازنده قصد دارد تا بالاخره به صدای طرفداران خود گوش کرده و این سری را به روند نسخه‌های اول این سری که بسیار ساده‌تر از نسخه‌های Valhalla و Odyssey بودند، باز گرداند.

ما در ابتدا،‌ برنامه‌ای را برای این بازی در نظر گرفتیم که همانند نسخه‌های اول این سری، در مقیاس کوچک‌تر و ساده‌تری قرار داشت و این برنامه مورد تایید نهایی تیم سازنده بازی قرار گرفت.

بعد از عرضه شدن نسخه‌هایی از این سری مانند Valhalla که بازی‌بازان را بیش از ۱۰۰ ساعت درگیر خود می‌کرد، بسیار خوشحال‌کننده است که قرار است یک نسخه از این سری را با مقیاس کوچک‌تر و زمان به پایان رساندن کمتر داشته باشیم که برای انجام ماموریت‌ها نیاز نیست تا ساعت‌های زیادی را در نقشه‌های بزرگ حرکت کنید و به کسب تجربه‌ها یا XP بپردازید.

بازی Assassin’s Creed Mirage قرار است داستان بسیم (Basim)، آنتاگونیست یا شخصیت منفی نسخه‌ی قبلی یعنی Valhalla را روایت کند و به ماجرای تبدیل شدن او از یک دزد جوان به یک مستر اساسین بپردازد. بسیم که پس از ازدست دادن مادر جوانش، در خیابان‌های بغداد زندگی می‌کند، رویای پیوستن به گروه Hidden Ones را در سر دارد و این بازی ماجرای پیوستن او به این گروه مخوف و حرفه‌ای را روایت خواهد کرد.

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا