اخبار

Facebook Talk به سبک جدیدی توسط فیسبوک توسعه خواهد یافت

فیسبوک نشان داد که در حال توسعه برنامه پیام رسان Facebook Talk مخصوص نوجوانان  استفاده کننده از این سیستم است.  این اقدام فیسبوک به منظور افزایش کنترل والدین بر فعالیت‌های فرزندان انجام شده است. منابع آگاه نام این اپلیکیشن را «Talk» اعلام کرده‌اند.

این اپلکیشن احتمالا نظر آن دسته از والدینی که تا به حال به فرزندان خود اجازه دسترسی به پیام‌رسان  را نداده‌اند به خود جلب خواهد کرد. طبق اطلاعات به دست آمده از کد منبع، اپ جدید به والدین اجازه‌ی کنترل کامل مخاطبین را خواهد داد. ارتباط بین والدین و فرزندان به کمک ایجاد راه ارتباطی بین مسنجر فعلی فیسبوک و Talk ساده خواهد بود.

به نظر می‌رسد این اپلیکیشن جدید به مانند اپلیکیشن اصلی، قابلیت بازی را نیز در اختیار کاربر قرار خواهد داد.

البته انتظار می رود فیلترینگ مجزا نیز در این برنامه قرار گیرد و  اینکه نوجوانان برای استفاده از این اپ نیازی به داشتن حساب کاربری فیسبوک ندارند و می‌توانند با یک شماره تلفن اقدام به فعال‌سازی آن کنند.

فیسبوک امیدوار است تا با ارائه این چنین اپ‌هایی محبوبیت خود را بین نوجوانان به دست بیاورد. این اولین تلاش فیسبوک برای عرضه‌ی اپ مخصوص نوجوانان نیست و این شرکت پیش از این در جذب کاربر برای چنین اپ‌هایی با شکست روبرو شده است. شرکت در آگوست سال گذشته اپلیکیشن Lifestage را برای افراد زیر ۲۱ سال عرضه کرد. این اپ با وجود بهره‌مندی از ویژگی‌های مشابه با اسنپ‌چت هیچ‌وقت از نظر محبوبیت موفق نبود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا