اخبار

Far Cry 5 رکورد پرفروش ترین بازی نسل هشتم یوبی سافت را از آن خود کرد

شرکت یوبی سافت به کاربران خود اعلام کرد که بازی Far Cry 5 پرفروش ترین بازی نسل هشتمی این شرکت است که طی ماه های اخیر رکورد فروش خوبی را ثبت کرد. با نگاهی به فهرست بازی های محبوب شرکت یوبی سافت، متوجه خواهیم شد که سری بازی فار کرای  مهم ترین بازی است که کاربران از آن استقبال کرده و این نسخه توانسته است که در تعداد بالایی به فروش برسد. یک بازی غنی و مهم و ارزشمند که در نسخه های متعددی در بازار به فروش رسیده و اکثر گیمرهای جوان بدان توجه کرده و خریداری کرده اند. بسیاری از هواداران نسخه پنجم بازی Far Cry 5  را زیباترین بازی می دانند و هر روزه مرحله به مرحله آن را انجام می دهند.

شرکت یوبی سافت طی ماه های گذشته با مدیران ارشد و سرمایه گذاران خود جلسات متعددی را برگزار کرد و در این جلسات ، عناوین بازی های بعدی را که قرار است طی ماه های آینده به دست کاربران برسد را  مشخص کرده است. براساس آمار و اطلاعات و نظرسنجی ها مشخص شده که بازی Far Cry 5 بهترین و پر فروش ترین بازی در طول یک سال گذشته بوده و خیلی از کاربران از امکانات بازی لذت برده اند، و براساس نظرسنجی هایی که از کاربران شده مشخص شده که بازی فار کرای 5 بهترین و پرفروش ترین بازی نسل هشتم شناخته شده است که خیلی از کاربران به این قضیه اشاره کرده اند.

البته از همان ابتدا مشخص بود که بازی فار کرای 5 به طور یقین پرفروش ترین بازی نسل هشتمی شرکت یوبی سافت خواهد بود، بخاطر این که طی ماه های ابتدایی در صدر جدول پرفروش ترین بازی ها قرار گرفت و توانست که طی سال میلادی 2018، عنوان پرفروش ترین بازی را در رده هفتم جدول از آن خود کند و همچنان طی آن سال هم به عنوان پرفروش ترین بازی شناخته شد و بسیاری از کاربران به خوب و ارزشمند بودن بازی اذعان کرده بودند.

تمام اتفاقات بازی فار کرای 5 در یک منطقه موهومی بنام هوپ کانتی در مونتانا آمریکا اتفاق می افتد. شخصی بنام جوزف سید کنترل بسیاری از مناطق را در دست دارد و به همراه با فرزندان خود زندگی را برای اهالی منطقه سخت تر و دشوارتر کرده است. بازیکن به نقش اصلی داستان باید در برابر  ظلم های این شخص ایستادگی کنید و زندگی مردم را به شرایط عادی برگردانید. رهبر این فرقه مذهبی به همراه با فرزندان خود شرایط سختی را برای مردم منطقه ایجاد کرده و باید بازیکنان طی کارهایی که در طی بازی انجام می دهند به ظلم های این فرقه پایان دهند و بنابراین با چالش هایی مواجه می شوند که با رد شدن از این چالش ها در نهایت موفقیت هایی را کسب می کنند.

بازی فار کرای 5 برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان تهیه شده است. جانشین مستقلی برای بازی ویدیویی 2014 Far Cry 4 و قسمت پایانی پنجم در سری Far Cry است. این بازی در تاریخ 27 مارس 2018 منتشر شد.

این بازی در شهر هوف، یک منطقه تخیلی مونتانا، ایالات متحده آمریکا برگزار می شود. داستان اصلی در اطراف پروژه در دروازه ادن، یک فرجام روز قیامت است که توسط فرمانده رهبر کاریزماتیک و قدرتمند خود، جوزف سید، جابجا شده است. معاون سرپرست ، که در شهر هوپ سقوط می کند، باید در کنار جناح های مقاومت در برابر آزاد کردن شهر از حکومت استبدادی سید و و دروازه ادن کار کنند. بازی مملو از نبرد و اکتشاف است. بازیکنان بازی، دشمنان و گروه های خطرناکی که در شهر هستند و عرصه زندگی را بر مردم تنگ کرده اند نابود می کنند.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا