اخبار

سامسونگ آماده عرضه گلکسی J4 پرایم و گلکسی J6 پرایم

خوانندگان عزیز موبایلستان می‌دانند که سری J از محصولات سامسونگ، مخاطبان زیادی دارند و در همین راستا نیز به‌تازگی این شرکت آماده عرضه دو مدل جدید از این سری با نام‌های گلکسی J4 پرایم و گلکسی J6 پرایم شده است و به‌زودی این محصولات را روانه بازار خواهد کرد.

مطالب مرتبط

گلکسی J4 پرایم و گلکسی J6 پرایم قرار است تا از نظر کیفیت در سطح محصولات میان رده و پایین رده قرار بگیرند که در نتیجه آن می‌توان محدوده مخاطبان بسیار زیادی را برای این دستگاه‌ها در نظر گرفت. این تلفن‌های همراه هوشمند قرار است تا مخاطبان بسیار زیادی را در رده مخاطبان خود جای بدهند و به همین دلیل نیز باید کیفیت مناسبی برای جذب این مخاطبان و رقابت در بازار را داشته باشند.

سامسونگ آماده عرضه گلکسی J4 پرایم و گلکسی J6 پرایم

پردازنده‌های گلکسی J4 پرایم و گلکسی J6 پرایم قرار است تا از خط تولید داخلی سامسونگ تامین شود و به‌احتمال فراوان شاهد وجود تراشه اگزینوس 7570 بر روی گلکسی J4 پرایم و گلکسی J6 پرایم خواهیم بود. البته گفته می‌شود که نسخه‌هایی از اسنپ دراگون نیز برای این دو مدل در نظر گرفته شده است که به‌این‌ترتیب بر اساس منطقه‌های جغرافیایی شاهد تفاوت پردازنده خواهیم بود.

گلکسی J4 پرایم و گلکسی J6 پرایم قرار است تا با اندروید 8 و 8.1 به بازار عرضه شوند ولی به‌احتمال فراوان هر دو مدل به‌روزرسانی به نسخه جدیدتر اندروید را نیز دریافت خواهند کرد. این دو مدل قرار است تا در پاییز امسال در بازارهای ویتنام و هلند به بازار عرضه شوند و در ادامه نیز سایر بخش‌های جهان از گلکسی J4 پرایم و گلکسی J6 پرایم بهره‌مند خواهند شد.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا