اخبار

Galaxy S III نسخه I9305 آپدیت ۴.۴.۴ را دریافت میکند!

به دنبال عرضه آپدیت اندورید ۴.۴.۴ برای نسخه کره ای گوشی Galaxy S III ، سامسونگ اقدام عرضه آپدیتی مشابه برای نسخه I9305 کرد. این آپدیت داری بیلد نامبر I9305NXXUFNI4 است و در حال حاضر فقط منطقه شمال اروپا در دسترس است.

دارندگان این گوشی میتوانند انتظار بهبود کارایی و افزایش عمر باطری را از این آپدیت داشته باشند. همچنین برنامه های سامسونگ نیز آپدیت شده اند و تعدادی تغییرات در رابط کابری نیز داده شده است از قبیل آیکونهای سفید رنگ استاتوس بار ، نمایش فول اسکرین آلبوم آرت (Album Art) در موزیک پلیر .
این آپدیت فقط برای گوشیهایی که از LTE پشتیبانی میکنند عرضه شده است یعنی گوشیهای Galaxy S III با خافظه رم ۲ گیگابایت! اگر جزو آن دسته از دارندگان این گوشی هستید که نمیتوانید منتظر باشید تا این آپدیت را بصورت OTA دریافت کنید میتوانید از این لینک اقدام به دریافت فایل مربوطه نمایید و آنرا بر روی گوشی خود فلش بزنید (کلیه عواقب بر عهده خودتان است!) یا اینکه منتظر بمانید تا این آپدیت برای منطقه شما نیز عرضه شود. همچنین این نکته نیز باید ذکر شود که اگر مدل I9300 را دارید به هیچ وجه اقدام به فلش زدن گوشی خود با این آپدیت نکنید زیرا گوشی شما بریک (پاره آجر) خواهد شد!

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا