اخبار

Galaxy S7 همراه با چیپست Snapdragon 820 ارائه می شود

galaxy

با نزدیک شدن به پایان سال خورشیدی که مصادف با زمان معرفی نسل جدید پرچمدار سامسونگ است، شایعات در این خصوص نیز بیش از پیش منتشر می‌شود. آخرین شنیده‌ها حکایت از این دارند که گلکسی اس ۷ از تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۲۰ کوالکام استفاده خواهد کرد.
سامسونگ در نسل جدید پرچمداران گلکسی اس خود از تراشه‌ی پرچمدار کوالکام استفاده خواهد کرد. براساس گزارشی که به نقل از منابع آگاه در الکترونیک تایمز کره‌ی جنوبی منتشر شده، این کمپانی در پرچمداران سری گلکسی اس خود به سراغ آخرین تراشه‌ی سری اسنپدراگون خواهد رفت.
به طور دقیق به این نکته اشاره شده که سامسونگ تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۲۰ را در گوشی‌های هوشمند پرچمدار خود مورد استفاده قرار دهد که براساس سنت همیشگی در اوایل سال آینده‌ی میلادی معرفی شده و روانه‌ی بازار خواهند شد. البته گوشی‌های مجهز به تراشه‌ی اسنپدراگون در بازار‌های چین و آمریکا روانه‌ی بازار شده و سامسونگ برای سایر بازار‌ها استفاده از تراشه‌ی اکسینوس خود را در نظر گرفته است.
هیچ یک از دو کمپانی سامسونگ و کوالکام اظهار نظری در مورد شایعات منتشر شده در مورد استفاده از تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۲۰ در گلکسی اس ۷ سامسونگ ارائه نکرده‌اند.
سامسونگ در پرچمداران سال جاری خود از تراشه‌ی تولید شده توسط کوالکام استفاده نکرد و همین موضوع نقش موثری در بحرانی داشت که کوالکام با آن دست و پنجه نرم می‌کند. اما کره‌ای‌ها اعلام کردند که امکان استفاده از تراشه‌ی کوالکام در نسل جدید پرچمداران سامسونگ وجود دارد.
سامسونگ پیش از گلکسی اس ۶، معمولا از تراشه‌های کوالکام در کنار تراشه‌ی اکسینوس خود برای تولید محصولات پرچمدارش استفاده می‌کرد، اما این کمپانی سیاست خود را در مورد اسنپدراگون ۸۱۰ تغییر داد و این موضوع همزمان با وجود مشکلات حرارتی در اسنپدراگون ۸۱۰ باعث شد تا کوالکام وارد بحران شود
منبع: زومیت

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا