اخبار

رنگ طلایی آیفون XS و آیفون XS Max طرفدار کمتری دارد

چنانچه خوانندگان وب‌سایت موبایلستان می‌دانند، اپل از سه تلفن همراه هوشمند خود رونمایی کرده است و پیش‌فروش این محصولات نیز آغازشده است. بر اساس اطلاعات به‌دست‌آمده از آمارهای مرتبط با این پیش‌فروش، رنگ‌های نقره‌ای و خاکستری این محصولات به نسبت رنگ طلایی آن‌ها پرفروش‌تر است.

مطالب مرتبط

همان‌طور که ذکر است، پیش‌فروش محصولات اپل برای همراه‌های هوشمند آیفون XS و آیفون XS Max آغازشده است. ازآنجایی‌که عرضه این محصولات از 21 سپتامبر آغاز می‌شود، آمارهایی برای میزان محبوبیت این دستگاه‌ها عرضه شده است که در نوع خود جالب‌توجه است. هم‌اکنون برخی از این مدل‌ها در زمان وعده داده شده عرضه می‌شوند و این در حالی است که برخی از این مدل‌ها با تأخیر یک‌هفته‌ای عرضه خواهند شد.

رنگ طلایی آیفون XS و آیفون XS Max طرفدار کمتری دارد

بر اساس اطلاعات منتشرشده از فروشگاه آنلاین اپل، به نظر می‌رسد که مشتریان اپراتور AT&T ایالات‌متحده رنگ خاکستری مدل XS را ترجیح داده‌اند. سه مدل دیگر یعنی نسخه‌های 64،256 و 512 گیگابایتی این محصولات در یک یا دو هفته آینده عرضه خواهند شد. همچنین تمامی نسخه‌های طلایی‌رنگ آیفون XS در 21 سپتامبر عرضه خواهد شد. البته نسخه‌های 256 و 512 گیگابایتی از رنگ خاکستری یا یک هفته تأخیر عرضه خواهد شد. علاوه بر این تمامی نسخه‌های آیفون XS Max در طی هفته آینده برای مشتریان AT&T عرضه خواهند شد. این آمارها با اندکی تغییر برای اپراتورهای دیگر ایالات‌متحده نیز صادق است.

هنوز برای حدس و گمان زود است اما به نظر می‌رسد که مشتری‌های همراه اپل به رنگ طلایی آیفون‌های جدید علاقه‌ای نشان نداده‌اند. البته برای آن دسته از کاربرانی که رنگ دستگاه برایشان اهمیت چندانی ندارد و بیشتر به دنبال کاربری آن هستند می‌توانند با سفارش رنگ طلایی آیفون‌های یادشده، آن‌ها را یک هفته زودتر از نسخه‌های دیگر بارنگ‌های متفاوت دریافت کنند.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا