اخبار

حفره دوربین در صفحه‌نمایش: آری یا نه!

همان‌طور که خوانندگان عزیز و همراهان همیشگی وب‌سایت موبایلستان می‌دانند، تلفن همراه هوشمند جدید سامسونگ به نام گلکسی A8s به‌تازگی و  با حفره دوربین در صفحه نمایش در کشور چین رونمایی شده است. یکی از خصیصه‌های اصلی این همراه هوشمند که آن را نسبت به رقبایش برتری ویژه‌ای داده است صفحه‌نمایش یکدست و بدون شیاری است که در بدنه جلویی آن تعبیه ‌شده است.

حفره دوربین در صفحه‌نمایش: آری یا نه!

مطالب مرتبط

البته ازآنجایی‌که تلفن‌های همراه هوشمند امروزی بدون بهره‌مندی از دوربین جلویی غیرقابل‌تصورند، سامسونگ تصمیم گرفته است تا دایره‌ای بسیار کوچک در قسمت بالا و سمت چپ دستگاه را به جایگاه لنز دوربین آن اختصاص بدهد. بسیاری بر این باورند که این تلفن همراه هوشمند به‌نوعی برای آماده‌سازی کاربران برای مشاهده طراحی ویژه پرچم‌دار آینده این شرکت یعنی گلکسی اس 10 ساخته شده است و ازاین‌جهت بازخوردهایی که از طراحی گلکسی A8s به دست می‌آیند از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند.

به همین ترتیب بسیاری از وب‌سایت‌های معتبر درزمینهٔ فناوری و تلفن‌های همراه هوشمند تصمیم گرفته‌اند تا نظرسنجی‌هایی را در رابطه با این تلفن همراه هوشمند از کاربران خود داشته باشند. یکی از این وب‌سایت‌ها فون آرنا (phonearena) نام دارد که به‌تازگی با استفاده از تصاویر هندزآن گلکسی A8s تصمیم گرفته است تا نظر کاربرانش را در رابطه با این همراه هوشمند بداند.

درنتیجه این نظرسنجی مشخص شد که به‌طور تقریبی نیمی از رأی‌دهندگان احساس می‌کردند که به‌نوعی به این طراحی عادت خواهند کرد و نزدیک به یک‌سوم از همه رأی‌دهندگان به این طراحی ابزار علاقه کرده‌اند. همچنین در حدود 17 درصد از آن‌ها به این طراحی پاسخ منفی داده‌اند و طراحی شیار Pixel 3 XL را مناسب‌تر دانسته‌اند.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا