اخبار

رویداد رونمایی سری پی 40 هوآوی در پاریس کنسل شد

در حال حاضر ویروس کرونا به بدترین شکل تمام دنیا را فراگرفته و  هزاران نفر را به کام مرگ کشانده است. در این بین تاثیر منفی روی عملکرد صنایع مختلف گذشته و از جمله باید به صنعت تلفن هوشمند اشاره کرد.

براساس گزارش‌های قبلی، قرار بوده شرکت هوآوی سری پی 40 را در 26 مارس طی رویداد پاریس معرفی کند اما به نظر رسیده این رویداد آنلاین برگزار خواهد شد و قرار نیست شاهد برگزاری زنده باشیم.

تاکنون رویدادهای مختلفی به دلیل ویروس کرونا لغو شده که باید به GDC 2020، MWC 2020، رویداد هوآوی، رویداد اپل و برخی دیگر اشاره کرد. هوآوی قصد دارد خانواده پی 40 را به صورت آنلاین معرفی کند تا موجب عدم شیوع ویروس خطرناک کرونا شود.

کرونا رویداد هوآوی را لغو کرد

این ویروس در حال حاضر تمامی دنیا را فراگرفته و اختلالات بسیاری به وجود آورده است. سری پی 40 در سه مدل پی 40، پی 40 پرو و پی 40 پریمیوم ادیشن معرفی خواهد شد. در نسل جدید هوآوی طراحی متفاوتی برای سری P40 در نظر خواهد گرفت که بسیار جذاب‌تر از سری قبلی خواهند بود.

تاکنون شایعات بسیاری پیرامون سری پی 40 منتشر شده و این خبر ممکن است موجب ناراحتی طرفداران شود اما هوآوی برای نجات جان طرفداران و دیگر شرکا تصمیم گرفت چنین برنامه‌ مهمی را لغو سازد.

به هر حال انتظار داریم رویداد آنلاین برگزار شده و همانند دیگر شرکت‌ها چون نوکیا و برخی دیگر رویداد برگزار گردد. اپل هم که قرار بود در مارس رویدادی داشته باشد، محصولات جدید را به صورت آنلاین معرفی کرده است. انتظار می‌رود بزودی رویدادهای دیگر هم لغو شود زیرا تاکنون هیچ برنامه‌ای برگزار نشد است.


مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا