اخبار

هوآوی سال آینده دستگاه های بیشتری با سیستم عامل HarmonyOS عرضه می کند

شرکت هواوی در سال جاری با تحریم‌های ایالات متحده تصمیم گرفت تا سیستم عامل نرم افزار اختصاصی خود را توسعه دهد. سیستم عاملی که HarmonyOS نام داشته را توسعه داده و علاوه بر گوشی هوشمند، دیوایس‌های دیگری را هم دربرمی گیرد.

اگرچه در حال حاضر محصولات HarmonyOS هواوی بسیار ناچیز است و تنها در چین به فروش می رسد، چینی‌ها قصد دارند فروش را در عرصه جهانی قرار دهند. این شرکت اعلام کرد سال 2019 تلفن هوشمند با سیستم عامل HarmonyOS عرضه نمی‌کند، در مقابل سال 2020 احتمال عرضه چنین تلفن هوشمندی بالاست.

بنابراین باید انتظار داشت که تلویزیون هوشمند، ساعت هوشمند، تبلت و تلفن هوشمند HarmonyOS هوآوی را در سال 2020 ملاقات کنیم. سیستم عامل این شرکت بسیار بهینه بوده و تاکنون تحت بررسی خاصی قرار نگرفته است.

سیستم عامل اختصاصی هوآوی در راه است

بنابراین نمی‌توان اظهار نظر دقیقی داشت و HarmonyOS را بهتر یا بدتر از سایر سیستم عامل‌ها دانست. این شرکت تنها اعلام کرده سال 2020 برنامه مفصلی برای HarmonyOS داشته و دستگاه‌های بیشتری به آن مجهز می‌شوند.

ممکن است سری پی 40 که پیش‌تر اعلام شد با اپ‌های کمتری از گوگل همراست، با سیستم عامل HarmonyOS معرفی شود و در بازار به فروش برسد. در هر صورت باید تا سال آینده منتظر ماند تا برنامه دقیق هواوی مشخص شود.


مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا