اخبار

امکان ارسال پیام های صوتی از طریق دایرکت نرم افزار اینستاگرام

همان‌طور که خوانندگان عزیز وب‌سایت موبایلستان می‌دانند، شبکه اجتماعی اینستاگرام این روزها نه‌تنها در سراسر ایران، بلکه در جهان نیز محبوبیت بسیار زیادی به دست آورده است و همین امر موجب شده است تا به‌روزرسانی‌های مرتبط با این نرم‌افزار نیز روزبه‌روز هیجان‌انگیزتر شوند.

مطالب مرتبط

در همین راستا به‌روزرسانی آخر نرم افزار اینستاگرام قابلیت جدیدی را به بخش دایرکت های این نرم‌افزار افزوده است که به‌موجب آن کاربران ازاین‌پس در این بخش می‌توانند به ارسال پیام صوتی به یکدیگر بپردازند و مکالمات مبتنی بر متن خود را کمتر کنند. البته جالب است بدانید که این سیستم پیام‌های صوتی جدید اینستاگرام درواقع تا حد بسیار زیادی تقلیدی از سیستم واکی تاکی پیام‌رسان فیس‌بوک است که از پنج سال پیش در این نرم‌افزار معرفی‌شده بود. کارکردهای این دو قابلیت دقیقا شبیه به هم هستند و محدودیت‌های مشابهی دارند.

درهرصورت با به‌روزرسانی نرم افزار اینستاگرام به جدیدترین نسخه خود از این به بعد آیکون میکروفون جدید را در گروه‌ها یا چت‌های فردبه‌فرد خود در بخش دایرکت مشاهده می‌کند. با فشار و نگه‌داشتن این دکمه می‌توانید تا یک دقیقه به ضبط پیام‌های صوتی خود بپردازید. به‌محض رهاسازی آیکون میکروفون پیام صوتی ارسال می‌شود. بااین‌حال اگر تصمیم به از بین بردن این پیام را دارید تنها نیاز است که انگشت خود را به شمت آیکون سطل زباله‌ای ببرید که در حین ضبط صدا برایتان به نمایش درخواهد آمد.

همچنین لازم به ذکر است که تاریخ انقضایی برای این پیام‌های صوتی در نظر گرفته نشده است و بدون نگرانی از بابت حذف پیام‌هایتان می‌توانید از این قابلیت مفید استفاده کنید. علاوه بر این، قابلیت مذکور هم‌اکنون بر روی سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS در دسترس است.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا