اخبار

افشای اطلاعات باتری آیفون‌های جدید

سرانجام شرکت اپل اطلاعاتی در زمینه باتری محصولات جدید خود فاش کرده است و اطلاعات باتری آیفون‌های جدید برای رسانه‌ها افشا شده است و امروز با این اطلاعات با شما خوانندگان موبایلستان همراه هستیم.

مطالب مرتبط

اپل مثل همیشه در اشاره به بخش‌های مهمی از امکانات سری جدید آیفون کم‌کاری به خرج داده بود و اطلاعاتی مانند ظرفیت باتری را به کاربران خود ارائه نکرده بود. با این وجود اطلاعات جدید منتشر شده در منابع خبری چینی نشان دهنده اطلاعات این محصولات در این زمینه بودند و باتری آیفون‌های جدید به‌صورت نسبتا دقیق مشخص شدند.

افشای اطلاعات باتری آیفون‌های جدید

بر اساس اطلاعات یاد شده، آیفون XS دارای یک باتری 2716 میلی آمپرساعتی است و اطلاعات باتری آیفون‌های جدید دیگر نیز به این شرح است که آیفون XS مکس دارای باتری نسبتا نیرومندتری خواهد بود و توان باتری این مدل برابر با 3174 میلی آمپرساعت است.

با این حال یک باتری نیرومند و غافلگیر کننده در میان باتری آیفون‌های جدید به مدل XR تعلق دارد و این دستگاه با داشتن باتری 2942 میلی آمپرساعتی، از مدل XSجلوتر قرار دارد که با توجه به سخت‌افزار ضعیف‌تر، عملا عملکرد باتری این محصول بهتر از مدل یاد شده خواهد بود در حالی که قیمتی به‌مراتب کمتر از مدل اصلی دارد.

با این تفاسیر باید گفت که عملکرد باتری آیفون‌های جدید با نسل‌های پیشین تفاوت چندانی نخواهد داشت و شاهد دوام نسبتا مناسب باتری این دستگاه‌ها برای کاربران خواهیم بود و اپل در این زمینه به فرمول استاندارد و مطلوبی دست پیدا کرده است که یک نقطه مثبت برای این سری محصول تلقی شده است.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا