اخبار

تائید رسمی وجود حسگر اثرانگشت زیر نمایشگر بر روی وان پلاس 6T

چندی است که اخباری در زمینه وان پلاس 6T را در موبایلستان مطالعه کرده‌اید و به‌تازگی این شرکت به صورت رسمی وجود حسگر اثرانگشت در زیر نمایشگر تلفن همراه هوشمند وان پلاس 6T را تائید کرده است.

مطالب مرتبط

وان پلاس ۶ با اسنپ دراگون ۸۴۵ در راه است

اخباری از وان پلاس 6 T

وان پلاس 6T به صورت رسمی تایید شد

تلفن همراه هوشمند وان پلاس 6T با حسگر اثرانگشت ادغام‌شده در صفحه‌نمایش عرضه خواهد شد. این کمپانی در ابتدا این امر را تائید کرد و سپس اسکرین شاتی نیز از لاک اسکرین این همراه هوشمند عرضه شد. البته فناوری فیس آنلاک هنوز هم در این همراه هوشمند مورداستفاده قرار خواهد گرفت و شما انتخاب خواهید کرد که چه متدی را برای بازگشایی قفل وان پلاس 6T انتخاب کنید.

تائید رسمی وجود حسگر اثرانگشت زیر نمایشگر بر روی وان پلاس 6T

بااین‌حال این‌همه موضوع نیست و اسکرین شات یادشده تاریخ 17 اکتبر را نشان می‌دهد و برخی بر این اساس حدس می‌زنند که روز رونمایی از وان پلاس 6T درواقع همان 17 اکتبر است. علاوه بر این لازم است بدانید که افزوده شدن حسگر اثرانگشت به پنل صفحه‌نمایش موجب ضخیم‌تر شدن این همراه هوشمند می‌شود. البته منظور ا ضخیم‌تر شدن تنها افزوده شدن 0.45 میلیمتر است.

البته اطلاعات منتشر شده بر روی جعبه تجاری این محصول نشان از برخورداری آن از شیار قطره اشک دارند. همچنین سخت‌افزار در نظر گرفته شده برای این محصول جدید شرکت خوش نام وان پلاس نیز شباهت بسیار زیادی به تلفن همراه هوشمند همتای خود یعنی اوپو R17 پرو خواهد داشت زیرا همانطور که در اخبار قبلی نیز ذکر شد، این دو کمپانی به همراه کمپانی ویوو به عنوان یم خانواده در دنیای فناوری شناخته می شوند.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا