اخبار

اطلاعاتی جدید از گلکسی اف سامسونگ

شرکت سامسونگ با تلفن همراه هوشمند تاشوی خود به یک موضوع داغ بدل شده است و خوانندگان موبایلستان اطلاعات زیادی درباره این محصول مطالعه کرده و با آن آشنایی دارند. با این وجود آخرین اخبار و اطلاعات منتشر شده درباره این مدل که با نام گلکسی اف سامسونگ مطرح شده است، خبر از تجهیزاتی جذاب برای این دستگاه دارند.

مطالب مرتبط

بر اساس اطلاعات منتشر شده، این تلفن همراه هوشمند با نام اختصاری SM-F900U یا شماره تولید داخلی F900USQU0ARJ5 برای بازار آمریکا آماده شده است. از سوی دیگر نام خبری این محصول نیز گلکسی اف سامسونگ است که البته از سوی سامسونگ هنوز تائید یا تکذیب نشده و به همین دلیل رسمی نیست.

اطلاعاتی جدید از گلکسی اف سامسونگ

این دستگاه قرار است تا با همکاری گوگل، یک نسخه منحصر به فرد از سیستم عامل اندروید را به کاربران خود ارائه کند. از اطلاعات و توان فنی این مدل هنوز موارد زیادی در دسترس نیست و تنها موضوع مهم فاش شده، بهره گیری از حافظه داخلی 512 گیگابایتی توسط گلکسی اف سامسونگ است.  قیمت این مدل نیز بیشتر از 2 هزار دلار خواهد بود که رسما گلکسی اف سامسونگ را به محصولی گران و رکوردشکن در بازار تبدیل کرده و شاید راه را برای محصولات گران دیگر نیز باز کند.

بر اساس اطلاعات فاش شده، این دستگاه در ابتدای سال آینده میلادی به صورت رسمی معرفی خواهد شد. به همین دلیل نیز باید گفت که تنها چند ماه انتظار تا دریافت اطلاعات رسمی برای گلکسی اف سامسونگ باقی مانده است و به زودی شاهد اخباری جدیدی در این باره خواهیم بود.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا