اخبار

پرچمداران آینده سامسونگ دارای نمایشگر بدون حاشیه خواهند بود

در چند سال گذشته شرکت‌های تولیدکننده گوشی هوشمند سعی کردند محصولاتی نوآورانه در زمینه طراحی راهی بازار کنند. از جمله ویژگی‌های این دستگاه‌ها باید به دوربین چندگانه، حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر و برخی دیگر اشاره کرد.

حال به نظر می‌رسد باید انتظار داشت که شرکت سامسونگ به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکننده گوشی هوشمند در آینده طراحی نوین و منحصربفردی را در اسمارتفون‌های خود به کار گیرد. طبق پتنت (طرح مفهومی) به ثبت رسیده توسط سامسونگ و کشف آن توسط وب سایت letsgodigital، در آینده نزدیک پرچمداران این برند کره‌ای صفحه نمایش بدون حاشیه خواهند داشت.

پتنت مورد اشاره در ۲۴ مارس امسال توسط سامسونگ به ثبت رسید و گویی باید احتمال داد از سال ۲۰۲۱ چنین طرحی را شاهد باشیم. در این طرح، گوشی مورد نظر فاقد هر گونه حاشیه است و نمایشگر کاملا در قسمت حاشیه انحنایی پیدا کرده و شبیه به یک تلفن هوشمند آینده نگرانه شده است.

گلکسی‌های پرچمدار آینده سامسونگ با نمایشگر منحصربفرد

اگر چنین طرحی صحت داشته باشد، پرچمداران نسل بعدی سری گلکسی سامسونگ نه تنها از مشخصات سخت افزاری بزرگ بهره می‌برند، بلکه طراحی جذابی هم پیدا خواهند کرد. انتظار داریم حسگر اثرانگشت هم به زیر صفحه نمایش منتقل شده و شاهد عملکرد سریعی هم خواهیم بود.

در حال حاضر گلکسی‌های سامسونگ شامل دو سری اس و نوت می‌شوند. نسخه اس معرفی شده و سری نوت نیز در آینده نزدیک معرفی خواهند شد. جزئیات دیگری در کار نیست و باید منتظر ماند تا مشخص شود برنامه این کمپانی کره‌ای چیست.

پیش بینی شده حداقل در سال ۲۰۲۱ چنین گوشی هوشمندی را شاهد باشیم.


مطالب مرتبط:

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا