اخبار

نرم افزار اسنپ چت از قابلیت ” داستان پایان سال” پرده‌برداری کرد

با نزدیک شدن به پایان سال میلادی، بسیاری از سرویس‌های در حال اجرا به مشتریان خود شانسی برای مشاهده مهم‌ترین لحظه‌هایشان در طول سال گذشته را می‌دهند. نرم افزار اسنپ چت نیز از این قاعده نانوشته مستثنا نیست و هم‌اکنون گزینه‌ای را برای استفاده از این قابلیت ” مرور سالی که گذشت” را در اختیار کاربران خود قرار داده است. با موبایلستان همراه باشید.

نرم افزار اسنپ چت

مطالب مرتبط

البته لازم به ذکر است که بر اساس گزارش‌های منابع معتبر، نرم افزار اسنپ چت این قابلیت را ” داستان پایان سال” می‌خواند که درواقع مشابه با همان “مرور سالی که گذشت” است. این قابلیت جدید از ابتدای امروز بر روی هر دو پلتفرم اندروید و iOS نرم افزار اسنپ چت در دسترس است و به‌منظور ” گرامی داشت و جشن گرفتن شماری از عواطف، رویدادها و حوادثی طراحی شده است که بر روی اسنپ چت ضبط‌شده و در طی سال گذشته در بخش خاطرات این نرم‌افزار ثبت‌شده‌اند.”

در تئوری، این قابلیت جدید برای تمامی کاربران نرم افزار اسنپ چت در دسترس خواهد بود اما شرط برخورداری از آن این است که محتوای کافی را در طول سال در بخش خاطرات اسنپ چت ذخیره کرده باشید تا این نرم‌افزار بتواند آن‌ها را برای شما خلاصه‌سازی کرده و در اختیارتان قرار بدهد.

اگر شما نیز ازجمله کسانی هستید که این میزان از محتوا را در خاطرات نرم‌افزار خود ذخیره کرده‌اید کافی است تا نرم‌افزار را بازکرده و بر روی آیکون خاطرات ضربه بزنید. در اینجا می‌بایست قابلیت جدید ” داستان پایان سال” را در زیر تب اسنپز در بالای پنجره مشاهده کنید. شما همچنین می‌توانید این اسنپ ها را ذخیره کرده و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا