اخبار

Two Worlds 3 معرفی شد، دو DLC جدید برای Two Worlds 2 در راه است

کمپانی TopWare Interactive در صفحه رسمی فیسبوک خود اعلام کرد که نه تنها ساخت بازی Two Worlds 3 آغاز شده است، بلکه ۲ بسته الحاقی جدید نیز برای بازی Two Worlds 2 در راه است.

 

Reality Pump Studios، توسعه دهنده این فرنچایز، بار دیگر دست به کار شده و ساخت بازی Two Worlds 3 را آغاز کرده است. این استودیو اعلام کرده که بازی مذکور در مرحله ایده پردازی بوده و فرآیند ساخت بازی برای ۳۶ ماه آینده برنامه ریزی شده است.

 

جدای از آن بازی Two Worlds 2 نیز بروزرسانی های بزرگی دریافت خواهد کرد که عبارت اند از ۸ نقشه جدید در بخش چند نفره و دو DLC برای بخش تک نفره به نام های Call of the Tenebrae و Shattered Embrace.

 

اولین DLC بازی Two Worlds 2 یعنی Call of the Tenebrae در پایان سه ماهه دوم ۲۰۱۶ در دسترس خواهد بود و داستان بازگشت قهرمان بازی به Antaloor را روایت خواهد کرد. یعنی زمانی که او شاهد قتل DarPha خواهد بود!
قاتلان گروهی هستند که تاکنون در این بازی دیده نشده اند. این جانوران بد ترکیب و شبه موش که از آن ها با عنوان The Chosen یاد می شود، کنترل جادویی رمزآلود و قدرت مند را در اختیار دارند. هدف آن ها زندگی تمام جانداران Antaloor را تهدید می کند و این بر عهده قهرمان بازی است تا راهی برای متوقف کردن آن ها پیدا کند.

 

بروزرسانی موتور بازی تنها برای نسخه های Windows، Linux و Steam OS خواهد بود و جزئیات گرافیکی کاراکتر ها و محیط بازی را ارتقا خواهد داد.

 

به گفته سایت رسمی این بازی، DLC بخش تک نفره Two Worlds 2 برای تمامی پلتفرم های PlayStation 3، Xbox 360، Steam OS، Linux، Windows و Mac عرضه خواهد شد.

two worlds
two worlds

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا