اخبار

واتساپ به زودی قابلیت self-destructing را به همراه خواهد داشت!

واتساپ به زودی پیام‌های self-destructing (پیام‌های خود تخریب کننده) به همراه خواهد داشت. همراه موبایلستان به ادامه مطلب بپردازید.

مطالب مرتبط:

واتساپ نرم‌افزار محبوب به تازگی حالت تاریک یا Dark mode را برای همه کاربران به ارمغان آورده است. و اکنون قصد دارد ویژگی دیگری را ارائه دهد که در سایر برنامه‌های پیام رسانی مانند تلگرام وجود دارد این ویژگی پیام‌های خود تخریب شونده یا self-destructing نام دارد. هم اکنون پیام‌های خود تخریب شونده در دو نسخه بتای برنامه وجود دارد و گزینه تنظیم پیام‌های خود تخریب شونده در بخش گفتگو در دسترس است. این ویژگی به صورتی می‌باشد که با تعیین کردن مدت زمان مشخص پس از ارسال متن یا تصاویر به صورت خودکار محو یا پاک می‌شوند.  این دو نسخه شامل 2.20.83 و 2.20.84 هستند که می‌توانید مدت انقضا پیام‌ها را بین یک ساعت، یک روز، یک هفته، یک ماه یا یک سال انتخاب کنید.

پس از تنظیم تایمر، یک نماد ساعت در کنار پیام ارسال شده ظاهر می‌شود بنابراین می‌توانید هنگام ناپدید شدن پیام پیگیری کنید. با این حال هیچ اطلاعاتی در دست نیست که این قابلیت دقیقا چه زمانی وارد نسخه پایدار می‌شود. با این حال تیم توسعه دهنده واتساپ روی این ویژگی کار می‌کنند.

همانطور که این مقاله از موبایلستان را مطالعه کردید، واتساپ نرم‌افزار محبوب به تازگی حالت تاریک یا Dark mode را برای همه کاربران به ارمغان آورده است. و اکنون قصد دارد ویژگی دیگری را ارائه دهد که در سایر برنامه‌های پیام رسانی مانند تلگرام وجود دارد این ویژگی پیام‌های خود تخریب کننده یا self-destructing نام دارد. شما می‌توانید مدت انقضا پیام‌ها را بین یک ساعت، یک روز، یک هفته، یک ماه یا یک سال انتخاب کنید. نظر شما در مور این عملکرد واتساپ چیست؟! نظرا خود را از بخش دیدگاه‌ها و یا از صفحه اینستاگرام با ما و کاربران موبایسلتان در میان بگذارید.


مطالب پیشنهادی دیگری از موبایلستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا