اخبار

تحقیقات نشان دادند: اکسپریا XZ3 بهترین نمایشگر همراه‌های هوشمند را دارد

وقتی صحبت از اکسپریا XZ3 به‌میان می‌آید، خوانندگان موبایلستان می‌دانند که با یک محصول نیرومند روبرو هستند و تحقیقات اخیر انجام شده ثابت کرده‌اند که این محصول بهترین نمایشگر در میان تمامی محصولات جهان را در اختیار دارد و همین امر نیز قدرت این محصول را نشان می‌دهد.

مطالب مرتبط

سونی یکی از بهترین شرکت‌های تولید کننده محصولات دیجیتالی در جهان است ولی بدون شک این شرکت به‌اندازه‌ای که باید در بخش تلفن‌های همراه هوشمند توفیق نداشته است و به همین دلیل نیز محصولات آن معمولا در زیر سایه سایر بزرگان بازار قرار می‌گیرند.

اکسپریا XZ3 بهترین نمایشگر همراه‌های هوشمند را دارد

به‌تازگی روند استفاده از نمایشگرهای ویژه بر روی دستگاه‌های هوشمند آغاز شده است و در این میان شرکت‌هایی مانند سامسونگ با آخرین نسخه گلکسی اس و اپل با آیفون X توانسته‌اند توجه‌ها را به خود جلب کنند ولی نتیجه تحقیقات به‌عمل‌آمده نشان از این دارد که نمایشگرPOLED تلفن همراه اکسپریا XZ3 بهترین نمایشگر دنیا است.

این تحقیقات که بر اساس تجربه کاربران انجام شده است. نتایج به‌دست‌آمده نشان داده است که این محصول توانسته است تا انتخاب 70 درصد از کاربران باشد و پس‌ازآن آیفون 10 با کسب 13 درصد آرا و ال‌جی V30 با کسب9 درصد آرا در رده‌های دوم و سوم قرار گرفته‌اند. به‌این‌ترتیب می‌توان گفت که اکسپریا XZ3 از دید کاربران، بهترین تلفن همراه از نظر نمایشگر است.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا