اخبار

Xperia Z6 Lite با چیپست Snapdragon 650 معرفی میشود

علی رغم اینکه هنوز اطلاعات دقیقی در مورد میزان فروش سری موبایل های Z5 سونی در دست نیست برخی کارشناسان بر این عقیده اند که پرچم داران جدید ژاپنی ها جان تازه ای را در کالبد بخش موبایل سونی دمیده اند و انتظار می رود که در ادامه این راه شاهد بهبود وضعیت ابرقدرت کهنه کار در بازار باشیم.

 

در هفته های اخیر شایعات در مورد نسل جدید سری Z سونی نیز به گوش می رسند، در ابتدا گفته می شد که سری Z6 دارای ۵ دیوایس ۴، ۴٫۶، ۵٫۲، ۵٫۸ و ۶٫۴ اینچی خواهد بود اما اخبار جدیدتر حکایت از عدم راهیابی نسخه ۴ اینچی به برنامه نهایی تولید داشتند.

 

گفته شده است که از ۴ محصول جدید سونی ۲ محصول با چیپست Snapdragon 820 و ۲ محصول دیگر نیز با چیپست Snapdragon 652 راهی بازار خواهند شد. حال وبسایت چینی Mobile-Dad در گزارشی خبر از وجود مدلی موسوم به Z6 Lite با صفحه نمایش ۵ اینچی داده که با چیپست Snapdragon 650 وارد بازار خواهد شد.

 

قیمت ۳۸۵ دلاری و عرضه در ماه مه ۲۰۱۶ دیگر اطلاعاتی هستند که در مورد این دیوایس حد فاصل موبایل های Z6 و Z6 Compact ذکر شده اند. باید به انتظار بنشینیم تا سونی توضیحات خود را در این باب ارائه دهد و آنگاه می توان از صحت و سقم اخبار مربوطه مطمئن شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا