اخبار

تصاویری جدید از ایسوس زن فون 6

تصاویر جدید منتشر شده از ایسوس زن فون 6 نشان دهنده این هستند که این محصول قرار است تا یکی از محصولات متفاوت این سری بوده ولی علیرغم ایجاد تغییرات ظاهری بتواند ماهیت اصلی و ساختار همیشگی استاندارد در سری زن فون را نیز حفظ کند. با موبایلستان همراه باشید.

مطالب مرتبط

این اخبار و تصاویر جدید نشان دهنده این هستند که این دستگاه به احتمال فراوان به یک حفره روی نمایشگر مجهز خواهد بود که برای جای دادن مواردی مانند دوربین و انواع حسگر مورد استفاده قرار خواهد گرفت. پیش از این سامسونگ.نیز اقددم مشابهی را انجام داده بود و موفق به جلب نظر مثبت اصحاب رسانه گشته بود.

ایسوس زن فون 6

در بخش پشتی ایسوس زن فون 6 نیز شاهد یک ترکیب دوربین با قرارگیری عمودی هستیم که خبر از حضور دوربین سه گانه روی این مدل دارند. البته جک هدفون نیز بر روی زن فون 6 وجود خواهد داشت و دین امر نشان دهنده آن است که این شرکت قصد ندارد تا مسیر بزرگان دیگر در بی اعتنایی به مشتریان را در پیش بگیرد.

البته هنوز این تصاویر پروتوتایپ توسط شرکت ایسوس تائید نشده ولی سابقه قبلی نشان دهنده آن است که این تصاویر به احتمال زیاد درست خواهند بود و محصول نهایی که در سال 2019 عرضه خواهد شد چنین ظاهری را ارئه خواهد کرد. البته مشخصات سخت‌افزاری ایسوس زن فون 6 نیز هنوز مشخص نشده است و باید برای دریافت آن منتظر اعلان رسمی ایسوس باشیم.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا