اخبار تکنولوژی

آمازون لونا قابلیت خرید بازی را اضافه می کند

اکنون خرید بازی در آمازون لونا امکان پذیر است، به این معنی که می‌توانید بازی‌هایی را که در سرویس بازی ابری آمازون دارید، داشته باشید. تا این مرحله، لونا بر اساس یک مدل مبتنی بر اشتراک کار می‌کرد.

جایی که ماهیانه پرداخت داشته و به مجموعه بازی‌ها برای بازی دسترسی پیدا می‌کنید. بازی‌ها به لایه‌های مختلفی به نام «کانال‌ها» تقسیم شدند و عناوین مختلفی را ارائه می‌کردند. این روش دسترسی به بازی‌ها در Luna از بین نمی‌رود و آمازون همچنان آن را ارائه خواهد کرد.

اما اکنون گزینه خرید بازی‌ها وجود دارد که بخواهید علاوه بر بازی در سرویس لونا، مجوز آن را نیز داشته باشید. اگر این کمی شبیه نحوه ارائه بازی‌های Stadia است، کاملاً در اشتباه نیستید. اما قطعاً با روشی که لونا چیزها را ارائه می‌دهد، همه چیز متفاوت است.

این چیزی بوده که در مورد خرید بازی در Luna وجود دارد. به نظر می‌رسد در حال حاضر این فقط در مورد عناوین Ubisoft صدق می‌کند. با توجه به اینکه آمازون در دسامبر سال گذشته این قابلیت را برای پیوند دادن حساب Ubisoft شما به منظور پیوند دادن بازی‌هایی که از طریق برنامه Ubisoft Connect خریداری کرده‌اید، منطقی است.

آمازون لونا با قابلیت خرید بازی

با این تغییر جدید، اگر بازی یوبیسافت را از طریق لونا خریداری کنید، می‌توانید در اپلیکیشن Ubisoft Connect به آن دسترسی داشته باشید. بنابراین در هر دو مکان موجود است. این یک چیز خوبی بوده زیرا خدای نکرده اتفاقی برای لونا بیافتد، شما هنوز مجوز بازی را دارید.  باید در Ubisoft Connect قابل دسترسی باشد.

پست وبلاگ آمازون در مورد ویژگی جدید این‌گونه است. این بدان معنا بوده که اگر بازی ناپدید شود، دسترسی به بازی در خارج از لونا تقریباً بدون دردسر نخواهد بود. چیزی که واقعاً نمی‌توان برای Stadia در زمانی که فرآیند خاموش شدن خود را طی می‌کرد، گفت. آمازون اشاره‌ای نمی‌کند که آیا این هرگز به بازی‌های ناشران دیگر گسترش خواهد یافت یا خیر.

باید منتظر ماند تا مشخص شود آمازون برای لونا چه برنامه‌ای دارد و ویژگی‌ را تدارک دیده است. باید منتظر اخبار موثقی باقی ماند تا مشخص شود برنامه آمازون مشخص شود. احتمالا بزودی اخبار بیشتری دردسترس قرار گیرد.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا