ریپورتاژ آگهی

آموزش تعمیر موبایل در تبریز | آموزشگاه کاف

آموزش تعمیرات موبایل در تبریز در قوی ترین مرکز آموزشی تعمیرات موبایل کاف برای آن دسته از عزیزانی که قصد ورودبه بازارکار پردرآمد را داردن بسیار عالی می باشد. دوره تعمیرات موبایل در این آموزشگاه تعمیرات موبایل به صورت کاملا عملی به آموزش صفرتاصد دوره تعمیرات موبایل اندروید و‌آیفون می پردازد.

برای آنکه تعمیرکار حرفه ای موبایل شوید می بایست آموزش تعمیرات موبایل را از مبتدی تا حرفه ای دیده باشید. در همین راستا آموزشگاه تعمیرات موبایل کاف به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل،‌کلاس تعمیرات موبایل را با هدف تربیت کارآموزان و مهارت آموزان به بازارکار و زیرنظر بهترین اساتید در تبریز برگزار می نماید.آموزش تعمیرات سخت  افزاری، آموزش تعمیرات گوشی آیفون و اندروید و ….. از مهم ترین مباحث ارائه شده در دوره تعمیرات موبایل است.

پشتیبانی به صورت نامحدود

لازم به ذکر است آموزشگاه تعمیرات موبایل کاف در پایان دوره مدرک معتبری که زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای می باشد به کارآموزان ارائه میدهد. همچنین این آموزشگاه تعمیرات موبایل با پشتیبانی نامحدود پس از پایان دوره تعمیرکار تلفن همراه ، همراه و هم قدم کارآموزان می باشد.

آموزشگاه کاف با تجهیزات و دانش روز، دوره تعمیرات موبایل را در تبریز برگزار می کند.این دوره تعمیرات موبایل شامل آموزش تعمیرات موبایل از صفرتاصد،تعمیر انواع گوشی موبایل تاچ و معمولی می باشد. هنرجو در پایان دوره آموزش تعمیرات موبایل می تواند انواع گوشی را عیب یابی و تعمیر کنند و آماده ورودبه بازارکار پردرآمد تعمیرات موبایل شوند.

در کنار آموزشگاه کاف شما میتوانید در سراسر دنیا آموزشگاه های معتبر را هم ببینید ومقایسه نمائید .

مزایای آموزشگاه تعمیرات موبایل کاف در تبریز

  • دسترسی مناسب برای تردد به مترو، بی آرتی و تاکسی برای قسمت های مختلف شهر
  • برگزاری دوره ها با تعداد نفرات کمتر در کلاسها برای بالا بردن کیفیت آموزش تعمیرات موبایل
  • معرفی به سازمان فنی وحرفه ای برای اخذ مدرک پس از اتمام دوره
  • تمامی مراحل آموزشی به طور عملی در کارگاه برگزار می گردد
  • اقامت در خوابگاه
  • برگزاری دوره آموزش تعمیرات موبایل در روزهای تعطیل برای افراد شاغل
  • و هزاران مزیت دیگر …

دوره تعمیرات موبایل از رشته های تخصصی است که اگر بخواهید ورودی حرفه ای به بازارکار داشته باشین بایستی با صفرتا صد آن آشنا بوده و تسلط کافی بر موضوعاتی از قبیل: دوره آموزش تعمیرات موبایل مربوط به سخت  افزار، دوره آموزش تعمیرات موبایل مربوط به نرم افزار، باز و بسته کردن گوشی، تعویض و تعمیر قطعات معیوب

(تعمیراسپیکر موبایل، تعمیرباتری موبایل و غیره) کار با ابزارهای تعمیرات موبایل، کار با باکس های تعمیرگوشی، انواع مشکلات موبایل و نحوه رفع آنها و بسیاری از موارد دیگر داشته باشید.بنابراین یکی از مهم ترین موضوعاتی که برای ورودبه این رشته بایستی به آن توجه داشته باشید آموزش صفرتاصد دوره تعمیرات موبایل است.

با شرکت در دوره تعمیرات موبایل در آموزشگاه تعمیرات موبایل کاف در تبریز می توانید در مدت زمانی کوتاه مباحث عیب یابی و دوره تعمیر موبایل گوشی را از صفرتاصد یاد بگیرید. آموزشگاه تعمیرات موبایل کاف علاوه بر دوره تعمیرات موبایل سخت افزاری ،‌آموزش دوره تعمیرات نرم افزاری موبایل را نیز برگزار می نماید و صفرتاصد مباحث مربوط به تعمیر مشکلات نرم افزاری را نیز طی یک دوره تعمیر موبایل جامع آموزش می دهد.

دوره تعمیرات موبایل یک رشته تخصصی می باشد که برای ورود کردن به آن باید صفرتاصد این رشته را آموزش ببینید.

با شرکت در دوره آموزش تعمیرات موبایل کاف تبریز صفرتا صد دوره تعمیرات موبایل را آموزش ببینید.

آموزش دوره تعمیرات موبایل سامسونگ در آموزشگاه کــــــــــــــاف

بی شک گوشی های موبایل سامسونگ یکی از برندهای بسیار پرطرفدار در کشور است  و بیش از نیمی از کاربران تلفن همراه از این برند گوشی استفاده می کنند.

بنابراین اگر می خواهد تعمیرکار موبایل شوید بایستی بتوانید انواع مشکلات در مدل های جدید و قدیمی این برند را عیب یابی و تعمیر کنید. با شرکت در کلاس تعمیرات موبایل در این آموزشگاه می توانید این کار را انجام دهید. فرقی نمی کند که گوشی از چه برندی باشد. شما می توانید انواع مشکلات را در گوشی های سامسونگ، شیائومی، هواویه ال جی و دیگر برندهای موبایل و اندروید تعمیر کنید.

آموزش دوره تعمیر موبایل آیفون در تبریز  در آموزشگاه کـــــــــــــاف

گوشی های موبایل آیفون از دیگر برندهای موبایل در کشور است،‌که طرفداران خاص خود را دارد به دلیل تکنولوژی ساخت پیشرفته تعمیر و عیب یابی این مدل از گوشی کمی سخت و پیچیده است. در دوره تعمیرات موبایل کاف نه تنها تعمیرات گوشی هیا اندروید را آموز میبینید بلکه دوره تعمیرات موبایل سخت افزاری آیفون نیز به صورت کاملا عملی و تخصصی به شما داده شود. با این شرکت در این دوره تعمیرات موبایل فنی و حرفه ای در مدت زمان کوتاه می توانید انواع مشکلات را در گوشی های اپل عیب یابی و تعمیر کنید.

هزینه آموزش دوره تعمیرات موبایل در تبریز  در آموزشگاه کــــــــاف

هزینه دوره آموزشی تعمیرات موبایل با توجه به مهارت هایی که طی این دوره تعمیرات موبایل یاد می گیرید، همچنین شیوه برگزاری دوره تعیین می شود. اگر دوره تعمیر موبایل تنها به صورت تئوری برگزار شود و مباحث پایه دوره تعمیرات موبایل را آموزش دهد بدون شک شهریه آموزش دوره تعمیرات موبایل پایین تر خواهد بود. در آموزشگاه تعمیرات موبایل کاف قیمت آموزش دوره تعمیرات موبایل با توجه به قیمت سازمان فنی و حرفه ای و به صورت منصفانه تعیین شده است، تا کلیه علاقه مندان به یادگیری دوره تعمیرات موبایل بتوانند در دوره های آموزش تعمیرات موبایل ثبت نام خود را برای ورودبه بازارکار آماده نماید.

دوره تعمیرات موبایل کاف به صورت کاملاعملی برگزار شده و صفرتاصد دوره تعمیرات موبایل نرم افزاری و سخت افزاری را به شما عزیزان اموزش میدهد.

با گذراندن دوره تعمیر موبایل فوق در آموزشگاه تعمیرات موبایل کاف در مدت زمان کوتاهی پس از اتمام دوره به بازار کار این شغل ورود پیدا کرده و می توانید چندید برابر هزینه آموزش دوره تعمیرلات موبایل را درآمد زایی کنید.

آموزش دوره تعمیرات موبایل در تبریز با مدرک فنی حرفه ای و بین المللی

مدرک دوره تعمیرات موبایل فنی و حرفه ای از مدارک معتبر داخل کشور و دیگر کشورها برای اشتغال زای است. با داشتن مدرک فنی و حرفه ای دوره تعمیرات موبایل  نه تنها در داخل کشور می توانید برای اخذ وام یا جواز کسب اقدام کنید.

۰۴۱۳۳۳۷۶۲۶۶  -۰۹۱۴۴۹۰۳۱۴۳

تبریز چهارراه آبرسان روبه روی قنادی تشریفات سلاختمان رسا طبقه اول

منبع : kaf-edu.com

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا