اخبار

آپدیت اندروید ۵.۱.۱ برای نکسوس ۵، نکسوس ۴ و نکسوس ۹ نسخه LTE عرضه شد

مدت زیادی از عرضه به‌روزرسانی اندروید ۵.۱.۱ برای نکسوس ۹، نکسوس ۱۰ و نکسوس پلیر نمی‌گذرد. تنها به زمان اندکی نیاز بود تا این به‌روزرسانی برای گوشی‌های هوشمند و دستگاه‌های نسخه LTE نیز عرضه شود و امروز این شرکت به‌روزرسانی برطرف‌کننده مشکلات نرم‌افزاری را برای نکسوس ۵، نکسوس ۴ و نکسوس ۹ ال‌تی‌ای عرضه کرد.
این به‌روزرسانی یک بسته بهینه‌سازی کارایی و افزایش پایداری است و از همین رو انتظار مشاهده تغییرات گسترده نداشته باشید. اپراتور اسپرینت چیزی در حدود یک هفته پیش اعلام کرده بود به‌زودی به‌روزرسانی اندروید ۵.۱.۱ برای نکسوس ۵ عرضه خواهد شد و اکنون زمان ارائه این به‌روزرسانی نرم‌افزاری فرا رسیده است.
این به‌روزرسانی جدید برای نکسوس ۵، نکسوس ۴ و نکسوس ۹ ال‌تی‌ای، پایداری و بهبود کارایی را در کنار برطرف‌کردن مشکلات برای دستگاه‌های یادشده به‌همراه خواهدداشت.
این به‌روزرسانی کمتر از ۲۵ مگابایت حجم داشته و دانلود آن زمان زیادی طول نخواهدکشید با این اوصاف پیشنهاد می‌شود مراحل دانلود با استفاده از اتصال به وای‌فای انجام شود و از شارژ کامل دستگاه خود اطمینان داشته باشید.
این به‌روزرسانی به طور تدریجی برای مناطق مختلف عرضه خواهد شد اما کاربرانی که صبر کمتری دارند می‌توانند از وب‌سایت توسعه‌دهندگان گوگل این به‌روزرسانی را دانلود و به‌صورت دستی آن‌را بر روی دستگاه خود فلش کنند.
 
 
فارنت

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا