اخباربرنامه و بازی

آپدیت هالووین کلش آف کلنز ورژن ۷.۲۰۰.۱۹ ساعاتی پیش منتشر شد + لینک دانلود اندروید و iOS

 

 
سوپرسل نسخه جدید بازی کلش آف کلنز ( Clash Of Clans ۷.۲۰۰.۱۹ ) را منتشر کرد.این بروزرسانی جدید که به مناسبت روز هالووین منتشر شده  یک آپدیت اختیاری است و حال و هوای بازی کلش آف کلنزتان را به حالت هالووین می برد.اما متاسفانه فعلا خبری از آپدیت بزرگ نیست و باید همچنان چشم به راه ماند ! برای مشاهده توضیحات و دانلود نسخه جدید بازی در ادامه مطلب با ما همراه باشید …
در آپدیت هالووین ، سوپرسل تغییراتی در ظاهر بازی ایجاد کرده و موانعی به شما می دهد که با پاک کردن آن پاداش هایی دریافت می کنید.موانع به شکل اشباح هستند و استفاده از طلسم ها هم به شکل شبح داخل آن می باشد و همچنین تصویر لودینگ ورود به بازی هم هالووینی شده است !
همچنین دیگ یا پاتیل هالووین هم برای شما به ارمغان خواهد آورد و جزء موانع خواهد بود که برای پاک کردن آن ۲۵۰۰۰ اکسیر مصرف می کند و جایزه ایی که می دهد ۷۵۰۰۰ اکسیر است که کلا ۵۰۰۰۰ اکسیر سود می شود و نظر من این است که این قابلمه را یادگاری نگه داریم !
همچنین کارخانه طلسم سازی را می توان به مدت یک هفته و دوساعت به دوساعت با یک جم بوست کنیم که شاید برای عده ای جالب باشد که بیشتر با عملکرد طلسم ها و استفاده از آن آشنا شوند.
همانطور که در ابتدای مطلب هم گفتیم ، این آپدیت فقط حال و هوای بازی شما را به هالووین تغییر می دهد و فعلا خبری از آن رخداد بزرگ و آپدیت بزرگ نیست و باید همچنان چشم به راه ماند !
البته بنظر می رسد که خبرهایی از آپدیت بزرگ در مراسم ClashCon اعلام شود و بعد از پایان مراسم هالووین که تقریبا اواسط ماه نوامبر می شود و تقریبا هفته بعد از مراسم ClashCon می شود آپدیت بزرگ خود منتشر شود.
به هرحال تا آن موقع به دهکده ها حمله کنید و غارت کنید و کارخانه طلسم سازی خود را هم بوست کنید و نهایت استفاده را از آن ببرید و منابعتان را ذخیره کنید ، چرا که برای آپدیت جدید حتما به طلا و اکسیر نیاز خواهید داشت و منابع خود را پر نگه دارید تا روز بزرگ آپدیت معطل طلا یا اکسیر نباشید!
در ادامه می توانید ورژن هالووین ۲۰۱۵ را برای اندروید و iOS دانلود نمایید :

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا