اخبار

آیا LG G5 بدنه تمام فلزی خواهد داشت ؟ شایعه

به تازگی شایعات جدیدی از مقر اصلی شرکت LG در کره جنوبی به بیرون درز کرده است که اصلی‎ترین پرچم دار این شرکت در سال آینده، LG G5، به بدنه تمام فلزی مجهز خواهد ‎شد !!!

 

LG مدت هاست که سعی دارد پرچم دارانی در خور توجه به بازار گوشی‎های هوشمند عرضه نماید و در این راه هم همیشه تلاش کرده تا شرکتی پیشرو باشد و نه دنباله رو شرکت‎هایی همچون Samsung و Apple. اما یکی از اصلی‎ترین انتقاداتی که همیشه به پرچم داران LG وارد بوده، مسئله جنس بدنه آن‎ها بوده است. LG در پرچم داران گذشته خود از پلاستیک و چرم استفاده کرده است که همه آن‎ها از نقاط مثبتی برخوردار و نقاط منفی رنج می‎برده‎اند. اما حالا خبر رسیده که بالاخره LG هم قرار است در  پرچم دار سال آینده خود یعنی LG G5، از بدنه تمام فلزی استفاده کند. اما در صورت واقعی بودن چنین خبری، این اولین پرچم دار LG خواهد شد که از فلز یکپارچه استفاده می‎کند.

 

اگرچه بدنه تمام فلزی هم ایرادات خاص خود را به همراه دارد، ولی مطمئنا صحت این موضوع می‎تواند دل هواداران LG را شاد کند. موفقیت این روزهای بدنه‎های تمام فلزی، به موفقیت Samsung در Galaxy S6 و Note 5 و همچنین Apple در آیفون هایش برمی‎گردد.

 

هنوز اطلاعات دقیق‎تری از زمان معرفی و عرضه رسمی LG G5 به بیرون درز نکرده است، اما طبق سنت هرساله، احتمالا این گوشی کمی بعدتر یا قبل‎تر از Galaxy S7 معرفی خواهد شد.

 

البته بازهم تاکید می‎کنیم که صحت یا عدم صحت این خبر در حد شایعه مانده است و برای مطمئن شدن از آن باید تا زمان معرفی رسمی گوشی توسط LG منتظر ماند.

 

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا