اخبار تکنولوژی

آیفون ۱۵ پرو لوکس کاویر رونمایی شد

همانطور که بسیاری از شما می‌دانید، اپل هفته گذشته سری جدید آیفون ۱۵ خود را معرفی کرد. این شرکت چهار گوشی را به عنوان بخشی از خانواده آیفون معرفی کرد، دو گوشی معمولی و دو گوشی پرو. با توجه به آنچه گفته شد، Caviar اکنون سری آیفون ۱۵ پرو لوکس را با طلای ۱۸ عیار و قیمت بالا معرفی کرده است.

بسیاری از شما با این سازنده دستگاه‌های کلاس لوکس مستقر در دبی آشنا هستید. آیفون ۱۵ پرو و پرو مکس این شرکت با شاسی طلایی عرضه می‌شوند و به همین دلیل نام‌های مختلفی نیز دارند. هر دو مدل دارای “طلایی فوق العاده” به نام خود هستند. بنابراین، آیفون ۱۵ پرو این شرکت، آیفون ۱۵ پرو اولترا طلایی نامیده می‌شود. آیفون ۱۵ پرو اولترا طلایی از ۸۸۹۰ دلار شروع شده و تا ۹۸۹۰ دلار افزایش می‌یابد. مدل Pro Max از ۹۶۷۰ دلار شروع شده و تا ۱۰۳۹۰ دلار می‌رسد.

آیفون 15 پرو لوکس

همانطور که قابل مشاهده است، شاسی طلایی این دو گوشی دارای روکش ساتن است. لوگوی اپل در پشت وجود دارد و اتفاقاً از طلای ۲۴ عیار ساخته شد. Caviar گفت که این تلفن‌ها برای «برگزیدگان»، با اشاره به افراد مشهور و افرادی است که توانایی خرید آن‌ها را دارند، ساخته شد. حالا علاوه بر مدل‌های Ultra Gold، کاویر نسخه‌های Ultra Black این دو دستگاه را نیز معرفی کرد. این مدل‌ها به غیر از لوگوی اپل در پشت و برخی حاشیه، کاملا مشکی هستند.

آیفون ۱۵ پرو لوکس از راه رسید

آیفون ۱۵ پرو اولترا مشکی از ۸۰۶۰ دلار تا ۹۰۶۰ دلار قیمت دارد، در حالی که آیفون ۱۵ پرو مکس اولترا مشکی از ۸۸۴۰ دلار شروع می‌شود و تا ۹۵۶۰ دلار افزایش می‌یابد. این دو مدل همچنین دارای لوگوی اپل طلای ۲۴ عیار در عقب هستند، در حالی که شاسی از تیتانیوم هوانوردی با PVD ساخته شده است.

این هم تمام نیست. این چهار مدل با نسخه‌های تایتان بلک، شب ستاره‌ای و قرمز تیره آیفون ۱۵ پرو و پرو مکس همراه شده‌اند. مدل Titan Black دارای بدنه تیتانیوم هوانوردی است، در حالی که لوگوی اپل از مارپیچ سیاه از Van Cleef & Arpels ساخته شد. مدل‌های قرمز تیره و شب ستاره‌ای نیز لوگوی یکسانی دارند اما طرح‌های شاسی متفاوتی را شامل می‌شوند.

 آیفون 15 پرو لوکس

 

شاسی نسخه قرمز تیره با الگوهای کیهانی الهام گرفته از مریخ عرضه می‌شود. هر مدل همچنین دارای یک طراحی منحصر به فرد از کربن سنگ مرمر است. شاسی نسخه Starry Night از کامپوزیت کربن آهنگری ساخته شده و الیاف بنفش دارای طرحی شبیه نقاشی “شب پرستاره” ون گوگ است. این مدل بسیار شبیه به مدل قرمز تیره، طراحی منحصر به فرد کربن مرمری دارد.

توجه داشته باشید که Caviar تنها ۹۹ دستگاه این مدل‌ها را تولید خواهد کرد.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا