اخبار

آیفون SE به راحتی گلکسی اس۷ سامسونگ را در بنچمارک AnTuTu شکست داد.

چندشب پیش  شاهد رونمایی از گوشی ۴ اینچی اپل با نام iPhone SE بودیم اما فردی در چین با در اختیار داشتن آن توانسته گوشی خود را با استفاده از اپلیکیشن AnTuTu با پرچمدار جدید سامسونگ مقایسه کند و آیفون SE به راحتی گلکسی اس۷ سامسونگ را در بنچمارک AnTuTu شکست داد.

آیفون SE اپل که به یک تراشه قدرتمند A9 نیز مجهز است توانسته با ثبت امتیاز ۱۳۴.۳۵۸ در بنچمارک AnTuTu، بالاتر از دو پرچمدار اپل آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس قرار بگیرد. این درحالیست که دو آیفون بزرگتر اپل که سال گذشته معرفی شدند، توانسته اند امتیازی در حدود ۱۳۲.۶۲۰ را به نام خود ثبت کنند.

 

۹eb1b839jw1f25h5wyyjij20ik0ct76g

اما چیز دیگری که خیلی جالب به نظر می‌رسد بیشتر بودن امتیاز این تلفن هوشمند کوچک از پرچمدار تازه وارد سامسونگ است. گلکسی اس ۷ سامسونگ توانسته بود اخیراً امتیازی بین ۱۰۵ الی ۱۲۵ را در زمینه پردازنده به نام خود ثبت کند. حال این قضیه ممکن است نشان دهنده قدرت بیشتر اپل در استفاده از پردازنده‌های فوق مدرن نسبت به غول کره‌ای سامسونگ باشد. هرچند که بنچمارک AnTuTu ممکن است با قدرت واقعی دو محصول مطاقبت نداشته باشد و در اصل تمامی قدرت یک تلفن هوشمند در این اپلیکیشن به تکاپوی آزمایش نیافتد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا