اخبار

استفاده از نانوپوشش برای محافظت از تلفن همراه

 

نکته هایی برای مراقبت بیشتر از داده‌های موبایلی,داده‌های موبایلی,بدافزار موبایلی,اندروید,iOS,Google Play,دستگاه‌های اپل,سایت خبری موبایلستان

 

فناوری نانوپوشش شرکت P2i به صورت پتنتی به ثبت رسیده است، این فناوری موجب شده تا تلفن هوشمند جدید شرکت هوآوی در اثر مجاورت با رطوبت بدون مشکل به کار خود ادامه دهد.
یک شرکت چینی از فناوری نانوپوشش برای محافظت از تلفن همراه در مقابل آب و عرق بدن استفاده کرده است، این نانوپوشش ظاهرمحصولات را تغییر نمی دهد.

شرکت هوآوی به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان تلفن همراه، اخیرا از تلفن همراه هوشمند پرچم دار خود رونمایی کرده است، این تلفن هوشمند در نمایشگاه بزرگ IFA برلین که در ماه سپتامبر برگزار شد، رونمایی شد.

این تلفن همراه موسوم به Mate S هم از زیبایی و هم کارایی بالایی برخوردار است و در طراحی آن ظرافت خاصی استفاده شده است، این تلفن همراه دارای اندکی انحناء بوده و شیشه آن دارای چندلایه مختلف است، یکی از ویژگی های این تلفن همراه، استفاده از نانوپوشش P2i است که موجب محافظت این تلفن از گزند آب شده است.
ریچارد یو، مدیرعامل شرکت هوآوی در نمایشگاه برلین اعلام کرد که این تلفن همراه کاملا ضد آب است و این نانوپوشش موجب مقاومت آن در برابر باران و عرق بدن می شود.

فناوری نانوپوشش شرکت P2i به صورت پتنتی به ثبت رسیده است، این فناوری موجب شده تا تلفن هوشمند جدید شرکت هوآوی در اثر مجاورت با رطوبت بدون مشکل به کار خود ادامه دهد، این نانوپوشش به دلیل نازک بودن و ضخامت بسیار کم، تأثیری روی ظاهر تلفن همراه ندارد؛ بنابراین بدون این که ظاهر تلفن همراه تغییر کنید محافظت از سیالات انجام می شود، با وجود این نانوپوشش، تلفن همراه را می تواند در هر کجا و شرایطی استفاده کرد.

شرکت P2i یکی از شرکت های پیشرو در حوزه نانوپوشش های ضد آب بوده و به تولیدکنندگان محصولات مختلف کمک می کند تا کالاهای خود را در برابر آب و رطوبت محافظت کنند، از آنجایی که ضخامت این نانوپوشش های بسیار اندک است ظاهر محصولات تغییری نمی کند، از این فناوری می توان در محصولات مختلف، از تلفن همراه گرفته تا ادوات پزشکی استفاده کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا