اخبار

استفاده از پورت USB-C در آیفون XI با سیستم عامل آزمایشی iOS13

مشخص شده که در آیفون با سیستم عامل آزمایشی iOS13، از پورت USB-C استفاده خواهد شد. در مورد آیفون های ۲۰۱۹، شایعات خیلی زیادی تا به حال منتشر شده است. تجهیز آیفون به پورت های نوع C از جمله این شایعات است. به تازگی مشخص شده که در سیستم عامل iOS13 ، از     پورت USB-C استفاده شده است. حتی کامپیوترها نیز از این پورت بجای کابل نوری استفاده می شود. حتی خود تبلت ، آیپد پرو آپل به این پورت مجهز شده است. شارژ سریع و دست یابی به تجیهزات از امکانات این نوع پورت  USB است.

حتی پیش بینی شده که در آیفون های XI, XI MAX نیز از پورت USB-C استفاده شود.  حتی تجهیز آیفون XR به پورت  USB-C نیز پیش بینی شده است آیفون های ۲۰۱۹، در اواخر تابستان معرفی خواهند شد. رسانه ها به خیلی از جزئیات این نوع آیفون ها دست یافته اند.

دوربین سه گانه در مدل های XS, XS MAX  آیفون نشانگر اهمیت تصویر برداری و فیلمبرداری در این دوربین هاست  و حتی یک دوربین دوگانه در آیفون XR تعبیه خواهد شد. دوربین ها به صورت مربعی شکل است که جلوه خاصی را به دوربین می دهد. بلوتوث دوگانه در آیفون های ۲۰۱۹ به چشم می خورد و تراشه  A13، قدرت آیفون های ۲۰۱۹ را به رخ می کشد. هفته پیش شرکت اپل سیستم عامل iOS13 را معرفی کرد که در مقایسه با iOS12 خیلی بهتر عمل می  کند و کاربر می تواند با این سیستم عامل راحتی بیشتری خواهد داشت.

کاربران می توانند در سیستم عامل iOS13 ، تجهیزات USB را به گوشی خود زده و فایل ها و مدارک خود را بین دو سیستم جابجا کنند. بدین ترتیب کاربر می تواند از فلش مموری هم استفاده کند و این نوع سییستم و استفاده از پورت USB-C باعث خواهد شد تا فایل های سیستم آلوده نشده و بنابراین ویروسی هرگز نمی تواند به داخل سیستم راه یافته و سیستم را آلوده و آن را از کار بیندازد.

کاربر در سیستم های قبلی نمی توانست از فایل های دیگر استفاده کند ولی در این سیستم این امکان برای او فراهم شده و او می تواند به راحتی و با اطمینان از سایر فایل هم استفاده کرده و در عین حال نسبت به ایمنی سیستم هم مطمئن باشد که هرگز آلوده نخواهد شد. آلوده شدن سیستم به ویروس باعث نگرانی در کاربر خواهد شد و موجب خواهد شد تا کارهای خود را نتواند به امنیت خاطر به پیش ببرد و همین عامل موجب ایجاد استرس در کاربر خواهد شد.

بنابراین پورت USB-C باعث خواهد شد تا کاربر بتواند به راحتی از همه فایل های خود استفاه کرده و هیچ نگرانی راجع به آلودگی سیستم نداشته باشد و مطمئن باشد که سیستم او همیشه سالم بوده و آلودگی سییستم به ویرس باعث از کار انداختن سیستم نخواهد شد و همیشه یک سیستم ایمنی را برای انجام کارها خواهد داشت. پورت USB-C در سیستم عامل iOS13 ، کار را برای کاربر از هر جهت راحت کرده است.


بیشتر بخوانید

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا