اخبار

بازگشت نوکیا به بازار با گوشی‌های هوشمند جدید

بازگشت نوکیا به بازار با گوشی‌های هوشمند جدید,بازگشت نوکیا به بازار,گوشی‌های هوشمند nokia,تبلت N1,نوکیا,تبلت نوکیا N1,سیستم‌عامل اندروید,سایت خبری موبایلستان

به گزارش سایت خبری موبایلستان به نقل از سایت zoomit در خصوص بازگشت نوکیا به بازار با گوشی‌های هوشمند جدید خبر داده است، به نظر می‌رسد کمپانی نوکیا قصد دارد دوباره جایی برای خود در بازار گوشی‌های هوشمند باز کند. اما برنامه‌ی این شرکت بستگی به پیدا کردن شریکی برای ساخت و عرضه‌ی گوشی‌ها خود دارد. این کار برای تبلت نوکیا N1 نیز انجام گرفته بود. بیانیه‌ی نوکیا به شرح زیر می باشد: مسیر صحیح برای بازگشت دوباره‌ی نوکیا، همکاری با شریکی دیگرست. به این معنا که تمامی مراحل ساخت، فروش، بازاریابی و پشتیبانی محصولات بر عهده‌ی آن شرکت می باشد.

اگر ما یک شرکت رده بالا بیابیم که مسئولیت‌های لازم را بر عهده بگیرد، با آن‌ها همکاری تنگاتنگی در زمینه‌ی طراحی و مشاوره‌های فناوری خواهیم داشت؛ مانند آن چه که در مورد تبلت N1 انجام دادیم. این تنها مسیریست که شایسته‌ی برند نوکیا و طرفداران آن خواهد بود که تمایل زیادی به خرید دوباره‌ی گوشی‌های این شرکت دارند.
با توجه به این که تبلت نوکیا N1 از سیستم‌عامل آندروید بهره می‌برد، می‌توان انتظار داشت که گوشی‌هوشمند جدید نوکیا نیز یک گوشی اندرویدی می باشد. البته اگر خبر معرفی گوشی جدید توسط نوکیا مورد توجه شما را به خود جلب کرده باشد باید بگوییم که بنابر قرارداد بین نوکیا و مایکروسافت، این شرکت حق بازگشت دوباره به بازار گوشی‌های هوشمند تا سه ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۶ میلادی را ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا