اخبار

بنچمارک های منتشر شده برای گوشی Xperia Z2

یکی از معدود دستگاه هایی که از چیپ جدید Snapdragon 801 SoC بهره می برد اسمارت فون جدید کمپانی سونی, Sony Xperia Z2 می باشد. همگان در مورد قدرت سخت افزاری این چیپ جدید کنجکاو هستند که بالاخره این مهم اتفاق افتاد و قدرت سخت افزاری این چیپ می تواند در این گوشی سنجیده شد.

Sony Xperia Z2 در تست قدرت گرافیکی Basemark X رکورد 25172 را از خود بر جای گذاشت که در مقایسه با نسخه دمو Samsung Galaxy S5 که قبلا مورد بررسی قرار گرفته بود و در تست مشابه رکورد 23501 را از خود بر جای گذاشت, قدری بهتر عمل کرد. با توجه به این مسئله نیز که چیپ Xperia Z2 از حداکثر قدرت CPU در کلاک 2.3GHz بهره می برد و این در حالی است که S5 می تواند قدرت خود را تا 2.5GHz نیز بالا ببرد اما باز هم در بنچمارک GFX Bench این Z2بود که با رکورد 776 خود در تست Manhattan از S5 سبقت گرفت. اما با این حال این گوشی در بنچمارک Quadrantچندان عملکرد خوبی نداشت و از خود رکورد 17639 را به جا گذاشت که حتی از رکورد گوشی Xperia Z1 نیز کمتر بود.

تجربیات ثابت کرده اند که بنچمارک ها می توانند تا حدود زیادی توسط نرم افزاری که بر روی دستگاه اجرا می شود تحت تاثیر قرار بگیرند و ما میدانیم که نرم افزاری که بر روی Xperia Z2 قرار گرفته شده است دقیقا در وضعیت نهایی خود نبوده است, و این دلیلی بر ناهمگونی نتایج بنچمارک های این گوشی می تواند باشد.

GFX Bench

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید</p> <p>نام: GFX-Bench.jpg<br /> مشاهده: 69<br /> حجم: 57.3 کیلو بایت

Basemark X

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید</p> <p>نام: Basemark-X.jpg<br /> مشاهده: 61<br /> حجم: 59.9 کیلو بایت

Quadrant

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید</p> <p>نام: Quadrant.jpg<br /> مشاهده: 54<br /> حجم: 70.4 کیلو بایت

لینک خبر در سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا