اخبار

تماشا کنید: اجرای ویندوز ۷ بر روی ساعت هوشمند

به‌تازگی یک توسعه‌دهنده در اقدامی جالب موفق به اجرای ویندوز ۷ بر روی ساعت هوشمند اندروید ویر شده است. شما هرگز نمی‌توانید زمان راه‌اندازی ویندوز ۷ را بر روی این ساعت هوشمند حدس بزنید.

دیدن ویندوز بر روی یک ساعت هوشمند اندروید ویر چیز (Android Wear) جدیدی نیست. البته مشاهده‌ی ویندوز ۷ بر روی ساعت‌های هوشمند به‌نوبه‌ی خود جالب توجه است. ما تصور می‌کردیم که تنها امکان نصب و اجرای سیستم‌عامل ویندوز ۹۵، ۹۸ و یا یک نسخه‌ی قدیمی از بازی کانتر استریک ۱٫۶ (Counter Strike 1.6) بر روی گوشی‌های هوشمند وجود دارد؛ اما از دست این توسعه‌دهنده‌های خلاق هر کاری برمی‌آید.

شاید برای شما این سؤال پیش بیاید که اجرای ویندوز ۷ بر روی ساعت هوشمند چه فایده‌ای دارد؟ راستش را بخواهید جواب این سؤال واضح است. پاسخ اول و آخر به این سؤال این است که با این کار در میان سایر هکرها به شهرت و احترام خاصی دست پیدا خواهید کرد.

 

نه‌تنها یک صفحه‌نمایش کوچک به درد سیستم‌عاملی مانند ویندوز ۷ نمی‌خورد که هرگز برای این کار ساخته نشده، بلکه از طرفی هیچ‌کس به خاطر راه‌اندازی (boot) یک سیستم‌عامل بر روی ساعت هوشمند خود ۳ ساعت صبر نمی‌کند. درست خواندید، برای راه‌اندازی ویندوز ۷ بر روی این ساعت هوشمند باید ۱۸۰ دقیقه منتظر بمانید! لازم به گفتن نیست که در طول مدت باید به‌طور مداوم ساعت هوشمند شارژ کنید تا در طول این زمان راه‌اندازی ساعت هوشمند شما خاموش نشود.

در ادامه ویدئوی اجرای ویندوز ۷ بر روی ساعت هوشمند اندروید ویر را تماشا کنید:

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید هر چیزی را امتحان کنید و دانش کافی در این زمینه‌دارید، می‌توانید همانند ویدئویی که دیدید، ویندوز ۷ را بر روی ساعت هوشمند خود نصب و راه‌اندازی کنید. برای این کار می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

 

دانلود ویدیو

 

منبع : گجت نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا