اخبار

جشنواره عکاسی برای G4 دارهای خوش‌سلیقه

photofestival-web-1

جشنواره عکاسی با تلفن همراه مخصوص کاربران ال‌جی G4 آغاز شد.

همان طور که می‌دانید این گوشی هوشمند به تازگی وارد ایران و دیگر نقاط جهان شده است. برای شیفتگان ال‌جی G4 و آنهایی که داغ داغ، در بدو ورود این گوشی هوشمند به ایران، اقدام به خرید آن کرده‌اند یک خبر خوب داریم!

جشنواره عکاسی با تلفن همراه برای شماست. شمایی که به تازگی ال‌جی G4 با ضمانت طلایی ال‌جی خریده‌اید:

کاربران ال‌جی G4 می‌توانند با گوشی خود عکس بگیرند و به همراه گوشی، جعبه و فاکتور خرید به یکی از ۴۶ نقطه معرفی شده مراجعه کنند. سپس، عکس ثبت‌شده را از طریق بلوتوث به مسئول غرفه تحویل دهند و پکیج جایزه خود را از مسئول غرفه دریافت نمایند.

جوایز این جشنواره شامل موارد زیر است:

  • پکیج ویژه باتری، پایه شارژر، کارت حافظه میکرواس‌دی ۳۲ گیگابایت برای تمامی شرکت‌کنندگان
  • یک دستگاه تلویزیون ۵۵ اینچ OLED برای بهترین عکس به انتخاب هیئت داوران جشنواره
  • دو دستگاه تلویزیون ۵۵ اینچ LED برای رتبه‌های دوم و سوم به انتخاب هیئت داوران جشنواره
  • چهار دستگاه تلویزیون ۴۲ اینچ LED برای رتبه‌های ۴ تا ۷ به انتخاب هیئت داوران جشنواره

محل تحویل عکس‌ها شامل مراکز زیر است:

photofestival-web-new

دربارۀ دوربین ال‌جی G4 بیشتر بدانید:

ال‌جی دوربین ۱۶ مگاپیکسل در ال‌جی G4 را به گونه‌ای طراحی کرده است تا بتواند تصاویر زیبا، حتی در شریطی که نور ایده‌آل وجود ندارد، ثبت کند. ماژول دوربین از لنز عریض (واید) دیافراگم F1.8 برخوردار است که ۸۰ درصد نور بیشتری را به حسگر می‌رساند. ال‌جی با OIS 2.0 عملکرد در شرایط کم‌نور را بهبود بیشتری بخشیده است. دوربین ۸ مگاپیکسلی را در جلوی G4 برای ثبت نمای پرتره یا سلفی پی‌درپی با حالت یا Gesture Interval Shot که بهبودی برای قابلیت Gesture Shot قبلی به شمار می‌رود این امکان را فراهم می‌کند که ۴ نما با فواصل زمانی ۲ ثانیه‌ای ثبت شوند تا شانس ثبت نمای بهتر در سخت‌ترین شرایط افزایش پیدا کند.

قابلیت جدیدی که در G4 به کار رفته، حالت دستی یا Manual است که با امکان کنترل مستقیم فوکوس، سرعت شاتر، ایزو، کادربندی و تراز سفیدی در هر نما، به عکاسان باتجربه توانایی ثبت نماهای هنرمندانه‌تری می‌دهد.

دوربین پیشرفته در ال‌جی G4 با حسگر طیف رنگ یا Color Spectrum Sensor (به اختصار CSS) تکمیل می‌شود؛ این حسگر با خواندن دقیق ارزش‌های RGB در نور محیطی یک صحنه و نور مادون قرمزی که از سوژه‌ها منعکس می‌شود دقت رنگ را بالا می‌برد. با حسگر طیف رنگ دیگر قرمزها به رنگ نارنجی روشن یا سفیدها به رنگ زرد بی‌روح به نظر نمی‌رسند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا