اخبار

خبری از تسهیلات ویژه ایرانسل‌ها برای خرید سیم‌کارت دائمیiSIM

خبری از تسهیلات ویژه ایرانسل‌ها برای خرید سیم‌کارت دائمیiSIM,تسهیلات ویژه ایرانسل‌ها,خرید سیم‌کارت دائمی,سیم‌کارت دائمیiSIM,EDGE,یوسیم,سایت خبری موبایلستان

به گزارش سایت خبری موبایلستان به نقل از سایت ایرانسل در خصوص خبری از تسهیلات ویژه ایرانسل‌ها برای خرید سیم‌کارت دائمیiSIM خبر داده است ، خرید سیم‌کارت‌های آی‌سیم به قیمت ۱۲۰ هزار تومان به همراه ۵۰هزار تومان حد اعتبار اولیه، با شرایط ویژه و پرداخت ۶۰ هزار تومان در زمان ثبت‌نام امکان‌پذیر می باشد. “حد اعتبار اولیه” در سیم‌کارت‌های دائمی مبلغیست که به صورت پیش فرض و بدون نیاز به پرداخت ودیعه، در حساب مشترکان سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل لحاظ می شود؛ بدین معنی که مشترک می‌تواند بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافه، در طول دوره تا سقف این اعتبار از حساب خود استفاده کند. این حد، براساس درخواست مشترک، در هر زمان قابل افزایش است.
با استفاده از تسهیلات ویژه ایرانسل به خریداران سیمکارت های دائمی، متقاضیان با مراجعه به نشانی اینترنتی olr.irancell.ir و انتخاب شماره آی‌سیم با پیش شماره ویژه ۰۹۰۲ از بین شماره‌های موجود و پس از تکمیل مراحل ثبت نام و پرداخت مبلغ ۶۰هزار تومان بعنوان پرداخت اولیه، سیم‌کارت به طور رایگان از طریق پست برای مشترک ارسال می‌شود و مابقی مبلغ، طی سه پرداخت ۲۰ هزار تومانی در صورتحساب سه دوره اول مشترک منظور خواهد شد.
از سوی دیگر، متقاضیان با خرید هر سیم‌کارت دائمی آی‌سیم می‌توانند با شماره گیری کددستوری #۲*۵۵۵*  یکی از بسته‌های پیشنهادی شامل “بسته پایه” شامل ۳۰۰ پیامک فارسی، ۳۰۰ دقیقه مکالمه داخل و خارج شبکه و ۲ گیگابایت ترافیک اینترنت همراه با هزینه ۲۵ هزار تومان، “بسته پیشرفته” شامل ۵۰۰ پیامک فارسی، ۵۰۰ دقیقه مکالمه داخل و خارج شبکه و ۵ گیگابایت ترافیک اینترنت همراه با هزینه ۴۰هزار تومان و یا “بسته حرفه‌ای” شامل ۱۰۰۰ پیامک فارسی، ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه داخل و خارج شبکه و ۱۰ گیگابایت ترافیک اینترنت همراه را با هزینه ۶۵ هزار تومان را انتخاب و خریداری کنند.
صرف‌نظر از تاریخ فعال‌سازی بسته، مهلت استفاده از مزایای آن، پایان دوره صدور صورتحساب خواهد بود و در هر زمان امکان خرید تنها یک بسته برای هر مشترک وجود خواهد داشت.
سیم‌کارت ارسالی از نوع یوسیم (سیم‌کارت نسل چهارم ایرانسل) بوده و براساس قابلیت‌های گوشی مشترک و فناوری‌های مورد استفاده در شبکه تلفن همراه محل استقرار وی، در هر یک از شبکه های نسل دو (۲G/EDGE)، نسل سه (۳G) و نسل چهار (۴G/LTE) ایرانسل قابل استفاده می‌باشد. این سیم‌کارت بدون نیاز به پانچ یا برش اضافه، به راحتی از سیم‌کارت معمولی به میکرو سیم‌کارت و یا نانو سیم‌کارت تبدیل می‌شود.
کد اختصاصی ۰۹۰۲، مرکز تماس اختصاصی ۹۰۰، مقرون به‌صرفه‌ترین تعرفه مکالمه سیم‌کارت دائمی کشور بدون هزینه جابجایی و یا هزینه تماس بین شهری، گسترده‌ترین و سریعترین شبکه اینترنت همراه کشور، کیفیت استاندارد شبکه و مکالمه، دریافت صورت حساب  و جزئیات تماس‌های تلفنی هر دو ماه یکبار، کارت مالکیت رسمی، حد اعتبار انتخابی، رومینگ بین الملل گسترده مکالمه ودیتا، شبکه گسترده خدمات فروش و پس از فروش و سرویس‌های ارزش افزوده پیشرفته و به روز از جمله ویژگیهای سیم کارت‌های آی‌سیم می‌باشند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا