اخبار

زنفون ۳ ایسوس با سنسور اثر انگشت معرفی خواهدشد !

همانطور که میدانید چیزی به پایان سال جاری نمانده است و شرکت‌های سازنده موبایل هم از همین حالا مشغول آماده‌سازی دستگاه‌های جدید خود برای معرفی هستند، شرکت ایسوس قصد دارد که در سال جاری میلادی گوشی هوشمند زنفون ۳ خود را معرفی کند، بنا به شایعات جدید منتشر شده انتظار می‌رود که نسل آینده زنفون مجهز به سنسور اثر انگشت در ماه مه برابر با اردیبهشت ماه معرفی شود.

گوشی هوشمند زنفون ۲ جشن تولد یک سالگی خود را در ماه ژانویه خواهد گرفت و اگر به یاد داشته باشید در اوایل همین سال بود که ایسوس آن را در لاس وگاس به نمایش گذاشت اما اکنون با‌توجه هب گفته دیجی‌تایمز زنفون ۳ در نمایشگاه سال آینده میلادی ظاهر می‌شود.

در عوض دیر رسیدن زنفون ۳ خبر‌های خوشی هم وجود دارد با توجه به شایعات دستگاه فوق بین ماه های مه و ژوئن معرفی و عرضه می‌شود اما به احتمال بسیار زیاد شرکت ایسوس با سنسور اثر انگشت آن را روانه بازار می‌کند البته این عمل زیر نظر توسعه دهندگان Elan Microelectronics انجام خواهد شد.

امروزه گوشی‌های هوشمند با سنسورهای اثر انگشت به یک تکنولوژی بالغ تبدیل شده‌اند و وجود آن در دستگاه‌ها تعجب آور نیست اما باعث محبوبتر شدن خواهد‌شد. تکنولوژی دیگری که ممن است در زنفون ۳ دیده شود  USB-C که در حال حضر خود را به تبلت‌های ایسوس رسانده است.

باتوجه به گفته آنالیزگرها انتظار می‌رود که شرکت ایسوس حدود ۲۰ میلیون گوشی هوشمند در سال ۲۰۱۵ فروخته باشد و این رقم در سال ۲۰۱۶ ۱۰ میلیون افزایش خواهد داشت و قطعا از رقبایی مانند شیائومی و وان پلاس پیشی می‌گیرد. نظر شما درباره این خبر چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا